Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Lista produktów marki LYOFOOD

Zdrowa i ekologiczna żywność liofilizowana. Opracowane z dietetykami, zoptymalizowane i smaczne liofilizowane dania na wyprawy. Lekkie i poręczne opakowania w sam raz do plecaka.

LYOFOOD firma produkująca zdrową i ekologiczną liofilizowaną żywność. Przy użyciu najnowocześniejszych technologii, we współpracy z dietetykami i specjalistami od żywienia, skomponowane posiłki zostały poddane liofilizacji. Dzięki temu pożywne danie jest lekkie i zajmuje mało miejsca w plecaku. W sam raz do zabrania na wyprawę. Stworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. Wiele dań i przekąsek występuje w wersji wegańskiej, bezglutenowej i bez laktozy. Duży wybór żywności liofilizowanej dla najbardziej wymagających, aktywnych osób.

Firma Lyofood to zdobywca wielu nagród na rynku outdoorowym m. in. OutDoor Industry Award. Nagroda GOLD przyznawana jest za wybitne osiągnięcia jakościowe, innowacyjne i projektowe. Docenione zostały także koktajle z zastosowaniem LYO POWDERS.

    nagroda 3

There are 61 products.

Pokazano 1-12 z 61 pozycji

Liofilizowane EKO Chili sin carne z polentą 370 g Lyofood

EKO Chili sin carne z polentą Lyofood 370 g to pożywne liofilizowane danie obiadowe złożone z naturalnych składników. Skomponowany przez kucharzy i dietetyków pełnowartowściowy posiłek, spakowany w poręczne i lekkie opakowanie. To jedna z wielu propozycji liofilizowanej żywności Lyofood, którą możesz zabrać ze sobą na wyprawę.

Cena 24,50 zł

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account