Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Kotwy

Kotwa służy do przypięcia roweru w gażu, piwnicy, przed domem. Moża je montować na zewnątrz jak i wewnątrz domu. Specjalnie hartowana stal dzięki czemu złodziej łatwo jej nie przetnie. Posiadają specjalną konstrukcję by po przypięciu np łańcuchem nie dało się odkręcić kotwy. Kotwy nadają się do montażu na podłodze garażu - można przejechać po nich samochodem. Jeden z modeli firmy Abus - WA 50 można przykręcić do ściany.

Warto zainwestować w kotwę a nie budować prowizorkę z przeznaczonych do innych celów części budowlanych. W sklepie narzędziowym możemy znaleźć rodzaj haka, który wkręcimy w ścianę. Z tym że na 90% nie będzie to ze stali hartowanej - czyli łatwo będzie można przeciąć takie rozwiązanie. Podobnie jak łańcuch kupiony w sklepie budowlanym. Jest tańszy tylko stal z której został wykonany nie jest utwardzana na zewnątrz by chronić przed cięciem.

Kotwy

Aktywne filtry

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account