alltheway.pl

Mocne

Mocno świecące tylne lampki dobrze sprawdzą się podczas jazdy ruchliwą ulicą. Dobrze świecąca lampka zwiększy naszą widoczność na drodze. Różne tryby w lampkach pozwalają na dobranie odpowiedniego światła do warunków naszej jazdy.  Większość produktów ładowana jest za pomocą USB. Lampki różnią się wielkością, kształtem czy ilością lumenów, dlatego każdy zajdzie coś dla siebie 

Mocne

Aktywne filtry

Lampka tylna Knog Mid Cobber

Lampka Knog Mid Cobber to bardzo rozsądny wybór oświetlenia, które doskonale spełnia funkcję informacyjną. Posiada bardzo wydajne diody LED (COB) o mocy do 170 lumentów (tryb migający stroboskopowy).  Praktyczna lampka o szerokim kącie świecenia 330°. Świetnie sprawdzi się podczas długich tras czy treningów, ponieważ na trybie ekonomicznym (15 l) świeci aż do 100 godzin. 

Cena 249,90 zł

Lampka tylna Knog Blinder Mob V Mr Chips USB

Lampka Knog Mob Mr Chips została wyposażona w 64 diody COB tworzące świecący panel o znaczenj widoczności i kącie świecenia 120°. Jak inne akcesoria rowerowe Knog zadbał o precyzję wykończenia lampki z prostym systemem montażu z wymiennymi paskami pasuje do wszystkich kierowni i sztyc. Dopasowany także do sztyc aero.

Cena 139,90 zł
  • Out of stock

Lampka tylna Knog Big Cobber

Lampka Knog Cobber to bardzo rozsądny wybór oświetlenia, które spełnia doskonale funkcję informacyjną. Posiada bardzo wydajne diody LED (COB) o mocy do 270 lumentów (tryb migający stroboskopowy).  Praktyczna lampka o szerokim kącie świecenia 330°. Świetnie sprawdzi się podczas długich tras czy treningów, ponieważ na trybie ekonomicznym (15 l) świeci aż do 100 godzin. 

Cena 309,00 zł
  • Out of stock

Lampka tylna Knog Blinder Mob V Four Eyes USB

Lampka Knog Mob V Four Eyes posiada 35° kąt świecenia oraz specjalne diody SMT, które zapewnią maksymalny poziom światła do 90% czasu pracy akumulatora. Lampka wodoodporna, ładowana na USB z prostym systemem montażu i wymiennymi paskami pasuje do wszystkich kierowni i sztyc. Posiada specajlne wcięcie dzięki któremu pasuje także sztyc aero.

Cena 139,90 zł
  • Out of stock

Lampka tylna Knog Blinder Mob V The Face USB

Lampka Knog Mob V The Face różni się wyglądem od lampki Four Eyes. Kąt świecenia to 35°, zastosowane specjalne diody SMT, które zapewnią maksymalny poziom światła do 90% czasu pracy baterii. Lampka wodoodporna, ładowana na USB z prostym systemem montażu i wymiennymi paskami pasuje do wszystkich kierowni i sztyc. Posiada specajlne wcięcie dzięki któremu pasuje także sztyc aero.

Cena 139,90 zł
  • Out of stock

Lampka tylna Knog Blinder Mob V Kid Grid USB

Lampka Knog Mob V Kid Grid to uniwersalna lampka o szerokim kącie świecenia 90°. Sprawdzi się zarówno w mieście z dobrą boczną widocznością jak i poza miastem na prostych nieoświetlonych drogach. Lampka wyposażona w diody SMT, które zapewnią maksymalny poziom światła do 90% czasu pracy akumulatora. Dostowana do rowerów aero.

Cena 139,90 zł
  • Out of stock

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account