Sakwa rowerowa Ortlieb Back-Roller Free Tylna
Sakwa rowerowa Back-Roller Free zrobiona z wodoodpornego materiału. Rolowane zapięcie jest bardzo wygodne i praktyczne. Duża pojemność 40 litrów daje możliwość zapakowania większego bagażu.
Jest 7 produktów.
Uniwersalna sakwa rowerowa Ortlieb Sport-Roller City, która może być zamocowana zarówno na przednim, jak i tylnym bagażniku. Prosty system mocujący Quick-Lock 1 oraz rolowane zamknięcie sprawiają, że sakwa jest przyjemna w użyciu.
Tylna sakwa rowerowa Ortlieb Back-Roller Urban. Rolowane zamknięciem, system mocujący Quick-Lock 2.1 i pasek na ramię sprawiają, że jest to nowoczensa torba miejska. Dostępna w wersji pojedynczej.
Sakwa rowerowa Back-Roller Free zrobiona z wodoodpornego materiału. Rolowane zapięcie jest bardzo wygodne i praktyczne. Duża pojemność 40 litrów daje możliwość zapakowania większego bagażu.
Wielofunkcyjny plecak rowerowy Basil Miles, który z łatwością zamontujesz do bagażnika. Nieprzemakalny i wytrzymały materiał sprawdzi się w każdej sytuacji.
Ortlieb Back-Roller City to dopracowany zestaw dwóch wodoodpornych sakw rowerowych. Sakwy posiadają bardzo wygodny i szybki sposób montażu. Łączna pojemność wynosi aż 40 litrów.
Sakwa turystyczna pojedyncza / plecak Basil Miles w mgnieniu okaz zamontujesz na bagażnik. Pasuje również do rowerów elektrycznych. Najlepszą cechą tego produktu jest uniwersalność, gdyż Basil Miles to jednocześnie plecak, sakwa rowerowa i torebka.
Torba na bagażnik Pletscher Basilea, kompatybilna ze wszystkimi bagażnikami Pletscher z systemem easy fix. Pojemność 24 litrów daje możliwość zabrania sporej ilości rzeczy.