Katalog

Miejski

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kasków przeznaczonych do zastosowań miejskich. Ich główne cechy to mniej sportowy wygląd oraz charakteruzyją się ergonomią. Są bardzo wygodne, aby codziennie poruszać się w nich po mieście. Dzięki najnowszej technologii kaski miejskie są bardzo lekkie, a jednocześnie niesamowicie wytrzymałe. Kaski miejskie posiadają wiele udogodnień dla cyklisty m.in. otwory wentylacyjne, które zapewniają odpowiedni przepływ powietrza nawet w upalne dni. 

Miejski Jest 2 produktów

Wyświetlono 1 - 2 z 2 produktów
 • 149,99 zł 199,99 zł -25%

  Oto kask przeznaczony specjalnie dla osób jeżdżących na BMX. Jeśli potrzebujesz bezpieczeństwa podczas robienia back-flipów, skoków z krawężników i innych tricków ten kask jest dla Ciebie. Dobrze obudowana część potyliczna i gruba skorupa oraz lekka waga sprawiają że ten kask spełni twoje oczekiwania

  149,99 zł 199,99 zł -25%
  Promocja!
  Dostępny
 • 219,00 zł

  Kask Catlike Tako dedykowany jest każdemu kto lubi jazdę na rowerze, ale nie zależy mu na wyspecjalizowanym sprzęcie. Tako to unikalne połączenie funkcjonalności i uniwersalności. Dzięki takim kaskom poczujesz, że jazda na rowerze to bezpieczny sport i przede wszystkim przyjemność. 

  219,00 zł
  Dostępny
Wyświetlono 1 - 2 z 2 produktów