Jaki prezent dla rowerzysty ?

Zastanawiasz się co kupić pod choinkę swojemu Rowerzyście? Poniżej znajdziesz 10 pomysłów na świetny prezent dla rowerzysty. Wybraliśmy akcesoria rowerowe, które mogą być naszym zdaniem bardzo przydatne dla rowerzysty. Specjalnie by ułatwić wybór tym nie do konca zdecydowanym, opisaliśmy 10 rodzajów akcesoriów do roweru, które mogą być świetną inspiracją na prezent.

Wieszak na rower Cycloc

Jeśli wiesz, że osoba którą chcesz obdarować trzyma swój ukochany rower w mieszkaniu, oparty o ścianę, w salonie bądź sypialni? Dzięki firmie Cycloc, wieszak i rower mogą stać się prawdziwą dekoracją wnętrza i ergonomicznym rozwiązaniem zagospodarowania przestrzeni nawet w bardzo małym mieszkaniu. Najbardziej popularnym produktem jest wieszak Cycloc Solo czy wieszaki Cycloc Endo czy Cycloc Hero

Cycloc Solo na ścianieWieszak Cycloc Solo

Lampka rowerowa Knog Blinder Road

Oświetlenie rowerowe jest potrzebne każdemu rowerzyście. Jednak szczególnie dobre światło, przyda się jesienią, gdy zmrok zapada szybciej. Polecamy lampki z serii Knog Blinder Road. Są to mocne lampki zarówno do jazdy po mieście jak i poza miastem. Lampki ładowane na USB, wodoodporne z mocnym strumieniem światła. Jest to oświetlenie nie tylko informujące ale także takie, które oświetli nam drogę. Przednie lampki Knog Road posiadają dwie mocne diody, z których jedna może dawać stałe światło a druga migać. Lampki o mocy ok 300 lumenów dają bardzo solidne światło - można jeździć gdy jest zupełnie ciemno i nie ma latarni. Polecamy modele w zależności od ilości lumenów:

Knog Road oświetlenieKnog Road 2 oświetlenie rowerowe

Uchwyt Finn na smartfona

Kolejna propozycja to produkt rodem z Austrii. Uchwyt rowerowy Finn do montażu smartfona na kierownicy roweru. Uchwyt jest uniwersalny, pasuje zarówno do niewielkich jak i dużych smartfonów. doceniany przez użytkowników. Do uchwytu dołączona jest aplikacja z mapką ścieżek rowerowych w wybranych miastach. Mapki są płatne, jedna darmowa jest w zestawie. 

Uchwyt Finn

Zestaw narzędziowy Crank Brothers Multi 19

Marka Crank Brothers to nei tylko solidne wykonanie i jakość ale też piękny design. Bardzo solidny zestaw z dożywotnią gwarancją i aż 19 kluczami. Bardzo praktyczne ułożenie kluczy doceni każdy rowerzysta. Zestaw jest precyzyjnie wykonany. Rozkuwacz łańcucha dokładny i wygodny. Świetne rozmieszczenie kluczy do nypli i płaskich. Idealny prezent dla rowerzysty!

Crank Brothers Multi 19Crank Brothers Multi 19

Lampka Lezyne Deca Drive XL 800 lumenów

Produkty Lezyne przemawiają za siebie nie tylko wyglądem - to mocne, trwałe i pomysłowe akcesoria rowerowe. Lampka Deca Drive podobnie jak inne oświetlenie rowerowe Lezyne oferuje nam szereg trybów w tym najmocniejszy ma aż 800 lumenów! Słabsze tryby dają mniejsze światło dzięki czemu lampka spokojnie sprawdzi się  w mieście i nie będzie oślepiać innych uczestników ruchu. Idealna dla tych, którzy lubią solidne i trwałe rzeczy. Lampka ładowana przez USB! z wymienną baterią. Solidny uchwyt montażowy.

Lezyne Deca Drive XL 800Lezyne Deca Drive XL 800 lumenów przód

Pompka Crank Brothers

Proponujemy pompkę rowerową do rowerów MTB i szosowych. Pompka wykonana z aluminium - lekka, poręczna i bardzo praktyczna. Pompka posiada wejście do wentyla presta ( rowerowy ) i schrader ( samochodowy ). Posiada także przełącznik - pokrętło HV (High Volume) / HP ( High pressure ). Dzięki dwóm trybom pracy można szybko pompować w trybie HV, a gdy pompowanie stanie się za ciężkie można przełączyć w tryb HP, z którym dopompujemy do wysokiego ciśnienia.

Solidne wykonanie, trwałe materiały. Produkt na lata od Crank Brothers:

Pompka ręczna Crank Brothers GemPompka ręczna Crank Brothers Gem

Lampki informacyjne Knog Blinder 1 - zestaw 

Szukasz drobiazgu za to z pazurem? Proponujemy zestaw lampek informujących, które świetnie sprawdzą się w miejskich warunkach. Lampki dają mocne światło i nie sposób nie zauważyć rowerzysty którego wyróżni lampka Knog Blinder 1. Lampka Knog jest bardzo mała, idealna dla osób, które lubią dyskretne ozdoby na swoim rowerze. Lampka świetnie maskuje się na ramie roweru. Ładowana na USB i wodoodporna! Szeroki wybór kolorów i wzorów.

Knog Blinder 1

Knog Blinder 1Knog Blinder 1

Zapięcie rowerowe u-lock Kryptonite Series 4

Wybór zapięcia rowerowego to nie lada gratka. Idealne zapięcie to kompromis między wagą, skalą bezpieczeństwa, wygodą przypinania i transportu. Nie jest to więc łatwy wybór, ale jeśli nie chcesz spędzać dużo czasu na poszukiwania mocnego u-locka to polecamy szlagierowe zapięcie Kryptonite. Klasyk gatunku. Sprawdzony przez wielu doświadczonych rowerzystów. Z pewnością będzie to bardzo praktyczny prezent rowerowy.

Jeśli chciałbyś dobrać zapięcie i obejrzeć inne rozwiązania - zapraszamy do naszego sklepu i do kontaktu.

Kryptonite Series 4 LS Kryptonite Series 3 STD

Zapięcie składane Abus Bordo

Zapięcia Bordo to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią wygodę. Blokada Bordo jest kompaktowa, relatywnie lżejsza od łańcuchów z kłódką czy U-locków. Najsłabszym punktem jest ogniwo łączące, jednak by je pokonać potrzeba specjalistycznego sprzętu i trochę czasu. Zapięcie oferuje nam łatwy transport i jest to świetne rozwiązanie do przypinania roweru w miejscach publicznych. Nie powinno się przypinać nim w miejscach gdzie złodziej może mieć dużo czasu np garaż podziemny. Sugerujemy wybierać odpowiednie zapięcie wg skali bezpieczeństwa.

Bordo CentiumAbus Bordo CentiumBordo Centium