Oferujemy wypożyczanie różnych rodzajów rowerów: turystycznych, miejskich, górskich i szosowych, w pełni wyposażonych i gotowych do jazdy. Ceny wynajmu są konkurencyjne, a oferujemy pełną obsługę techniczną i wsparcie telefoniczne w każdej sprawie..

Bez względu na to, czy szukasz relaksu czy wyzwania - mamy dla Ciebie odpowiedni rower!Nasza flota rowerowa

Haibike ALLMTN CF 12

ALLMTN CF 12 to świetnie wyposażony elektryczny rower górski, który dzięki zastosowaniu lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego, jak również komponentów Yamaha, zapewnia nie tylko doskonałe osiągi, ale także wyjątkową wygodę jazdy. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
450 zł* 340 zł* 310 zł*

*cena za dzień

Haibike Trekking 4 Low

Trekking 4 Low to wygodny rower trekkingowy z nisko umieszczonym wejściem, który zapewnia wygodną i bezpieczną jazdę na dłuższych dystansach. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
220 zł* 150 zł* 120 zł*

*cena za dzień

Image
Image

Haibike Trekking 4 High

Ten rower trekkingowy wyróżnia się nie tylko eleganckim designem, ale także wysokiej jakości osprzętem, co zapewnia nie tylko wygodę jazdy, ale także niezawodność na długie lata. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
250 zł* 150 zł* 120 zł*

*cena za dzień

Lapierre Overvolt TR 5.6

Ten rower z napędem elektrycznym to idealne rozwiązanie dla miłośników jazdy w trudnym terenie, którzy szukają wydajnego i niezawodnego sprzętu, który sprosta ich wymaganiom. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
380 zł* 300 zł* 280 zł*

*cena za dzień

Image
Image

Lapierre e-Crosshill 5.2 2022

Ten rower miejski z napędem elektrycznym to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają sprzętu, który zapewni im mobilność, komfort i wygodę w miejskiej dżungli. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
240 zł* 220 zł* 210 zł*

*cena za dzień

Winora E-Flitzer 27,5"

Ten rower elektryczny to idealny wybór dla miłośników dynamicznej jazdy miejskiej, dzięki wydajnemu napędowi i ergonomicznej konstrukcji. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
210 zł* 200 zł* 190 zł*

*cena za dzień

Image
Image

Ghost Road Rage AL

Uniwersalny rower gravelowy Ghost Road Rage AL. Świetna geometria, komponenty Shimano i 28 calowe koła sprawiają, że rower mknie po drodze nie zważając na warunki pogodowe. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
159 zł* 120 zł* 100 zł*

*cena za dzień

Winora Domingo 27 Sport Women

Winora Domingo 27 Sport Women to rower przystosowany do kobiecej sylwetki. Wyposażony w 27-biegowy układ napędowy Alivio od Shimano, który pomaga pokonać nawet trudne podjazdy. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
145 zł* 115 zł* 95 zł*

*cena za dzień

Image
Image

Winora Domingo 27 Sport Men

Rower Winora Domingo 27 Sport Men to idealny rower trekkingowy dla mężczyzn, który zapewnia wygodną jazdę dzięki amortyzowanemu przedniemu widełkowi, hydraulicznym hamulcom tarczowym i 27-biegom. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
145 zł* 115 zł* 95 zł*

*cena za dzień

Ghost Kato Essential 29 AL U

Ghost Kato Essential 29 AL U to wszechstronny rower MTB, idealny dla początkujących i doświadczonych jeźdźców, oferujący wygodną pozycję i świetną amortyzację dzięki amortyzowanemu widelcowi. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
130 zł* 115 zł* 90 zł*

*cena za dzień

Image
Image

Ghost Kato Essential 29 AL U

Ghost Kato Essential 29 AL U to wszechstronny rower MTB, który oprócz doskonałej amortyzacji i kołom 29", idealnie nadaje się zarówno dla początkujących, jak i do codziennej jazdy. Pełna specyfikacja.

Cennik na 1 dzień na 3 dni na tydzień
130 zł* 115 zł* 90 zł*

*cena za dzień

Platforma XLC Azura Easy LED

W naszej ofercie wypożyczalni posiadamy platformę XLC Azure Easy LED, którą można łatwo złożyć i schować do bagażnika, a po rozłożeniu, możemy na niej przetransportować dwa rowery jednocześnie. Nowoczesna konstrukcja wyposażona w światła LED.

Image
Image
Image

Regulamin Wypożyczalni

Pokaż regulamin

REGULAMIN WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU I AKCESORIÓW


1. Niniejszy regulamin obejmuje zasady korzystania, warunki, zakres praw i odpowiedzialności osób korzystających z wypożyczalni sprzętu AllTheWay.

2. Definicje:

2.1. Regulamin – niniejszy regulamin.

2.2. Wypożyczalnia - sklep i wypożyczalnia AllTheWay.pl prowadzona przez Michała Bobruka, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Outdoor Michał Bobruk w Warszawie, przy ul. Kozietulskiego 12 lok. A/12, wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 5422662720.

2.3. Podmiot zewnętrzny współpracujący z wypożyczalnią rowerów - Worldline Financial Services (Europe) S.A. Atrium Business Park, 33, rue du Puits Romain, L-8070 Bertrange NIP LU23138978.

2.4. Wypożyczający - osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, a w wypadkach przewidzianych przez przepisy powszechnie obowiązujące także osoba fizyczna posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych; (2) osoba prawna; albo (3) jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną – która zawarła lub zamierza zawrzeć Umowę wypożyczenia z Wypożyczalnią.

2.5. Umowa – umowa wypożyczenia łącząca Wypożyczalnię i Wypożyczającego.

2.6. Rower - rower klasyczny, turystyczny, górski, elektryczny, wodny lub kajak, Canoe.

2.7. Profesjonalne akcesoria rowerowe - dostępne w Wypożyczalni rzeczy ruchome stanowiące przydatny lub niezbędny ekwipunek sportowy.

2.8. Prawo o ruchu drogowym - Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 988 z późn. zm.).

3. Wypożyczalnia czynna jest od Poniedziałku do Piątku w godzinach 11:00 do 19:00, w Soboty w godzinach 10:00 do 15:00.

4. Wypożyczenie Roweru lub Akcesoriów i złożenie podpisu u pracownika Wypożyczalni potwierdza, że Wypożyczający zapoznał się i zaakceptował niniejszy Regulamin, który znajduje się na stronie internetowej https://alltheway.pl/content/64-wypozyczalnia-rowerow

5. Wypożyczane Rowery oraz profesjonalne Akcesoria rowerowe są własnością Wypożyczalni.

6. Wypożyczane Rowery są monitorowane przez Wypożyczalnie za pomocą lokalizatora. Wypożyczalnia może posługiwać się sygnałem GPS celem namierzenia Wypożyczającego potrzebującego pomocy lub celem odnalezienia zaginionego roweru, co nie jest jednoznaczne z zapewnieniem gwarancji bezpieczeństwa przez Wypożyczalnie.

7. Wypożyczane rowery wyposażone są w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania elementy.

8. Wypożyczane Rowery oraz Akcesoria są sprawne technicznie i w takim samym stanie powinny zostać zwrócone do wypożyczalni.

9. Opłata za wypożyczenie jest ustalana na zasadach określonych w Umowie.

10. Wypożyczający zobowiązuje się:
a) przedstawić dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, legitymacja, lub prawo jazdy), celem weryfikacji oraz spisania przez pracownika wypożyczalni danych do rejestru Wypożyczalni,
b) złożyć czytelny podpis u pracownika Wypożyczalni,
c) być osobą pełnoletnią, osoba niepełnoletnia może wypożyczyć rower wyłącznie za zgodą osoby pełnoletniej upoważnionej do pieczy na małoletnim, która bierze pełną odpowiedzialność za wypożyczony rower lub akcesoria oraz osobę z niego korzystającą,
d) być trzeźwym, nie zażywać innych substancji odurzających,
e) dokonać płatności za wypożyczenie zgodnie z Umową, w tym uiszczenia obowiązkowej zaliczki i kaucji jeżeli jest wymagana,
f) korzystać z Roweru lub Akcesoriów oraz jego wyposażenia zgodnie z przeznaczeniem,
g) korzystać z własnego lub wypożyczonego kasku rowerowego, i innych wymaganych środków ochrony,
h) zwrócić Rower i/lub Akcesoria do miejsca wypożyczenia wraz z wyposażeniem, sprawnego technicznie w stanie nieuszkodzonym, w terminie zgodnym z umową,
i) korzystać z Roweru i/lub Akcesoriów wyłącznie dla użytku osobistego Wypożyczającego,
j) przestrzegać zakazu użyczania Roweru i/lub akcesoriów osobom trzecim,
k) Wypożyczający oświadcza, że zna przepisy w tym w szczególności Prawa o ruchu drogowym, których zobowiązuje się bezwzględnie przestrzegać,
l) nie używać Rowerów w celu wycieczek górskich, skoków, sztuczek kaskaderskich, wyścigów itp.,
m) niezwłocznie zgłaszać problemy związane z korzystaniem z Roweru lub Akcesoriów pracownikowi Wypożyczalni,
n) odstawienia Roweru / Akcesoriów do Wypożyczalni w przypadku stwierdzenia podczas jazdy rowerem jakiejkolwiek usterki,
o) zaniechać samodzielnego dokonywania jakichkolwiek napraw, modyfikacji, wymiany części,
p) pokryć koszty naprawy uszkodzonego Roweru lub jego wyposażenia, Akcesoriów, wynikłych w czasie użytkowania przez Wypożyczającego,
q) pokryć koszty zakupu nowego Roweru / Akcesoriów w przypadku całkowitego zniszczenia,

11. Wypożyczalnia pobiera za wypożyczenie Roweru / Akcesoriów wynagrodzenie zgodnie z Umową, w tym zgodnie z jej zasadami zaliczkę oraz kaucję.

12. Kwota ta będzie pobierana gotówką przez pracownika Wypożyczalni lub za pomocą blokady środków na koncie przez podmiot zewnętrzny współpracujący z wypożyczalnią rowerów na czas trwania Umowy zwiększony maksymalnie o 14 dni.

13. W przypadku utraty wypożyczonego Roweru lub jego wyposażenia bądź akcesoriów lub sprzętu na skutek kradzieży lub zgubienia, Wypożyczający jest zobowiązany do zwrotu równowartości kosztów odpowiadających wartości sprzętu, jego wyposażenia lub osprzętu, zgodnie z obowiązującym cennikiem.

14. Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i szkody, zarówno u Wypożyczającego jak i osób trzecich, powstałych w czasie użytkowania roweru lub profesjonalnego sprzętu rowerowego lub akcesoriów.

15. Wypożyczający, który dopuścił się zniszczenia lub zgubienia Roweru/Akcesoriów ponosi odpowiedzialność prawną i materialną.

16. W przypadku stwierdzenia faktu zniszczenia Roweru/Akcesoriów należy sporządzić Protokół zniszczenia roweru. Protokół zniszczenia roweru jest wypełniany przez pracownika Wypożyczalni przy udziale osoby, na którą został wypożyczony Rower / Akcesoria i stanowi podstawę do rozliczenia wyrządzonej szkody.

17. Pracownik wypożyczalni ma prawo odmówić wypożyczenia Roweru / Akcesoriów gdy:
a) osoba chcąca wypożyczyć rower jest w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub znajduje się pod wpływem substancji odurzających,
b) warunki pogodowe mogą stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia,
c) warunki pogodowe mogą mieć negatywny wpływ na stan techniczny roweru.
d) Wypożyczający odmawia przestrzegania niniejszego Regulaminu.
e) Wypożyczający nie spełnia wymagań zawartych w Regulaminie.


Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 24 kwietnia 2023 roku.

Koszyk

Pusty koszyk.

 

Wpisz szukaną frazę np.:
Polecane produkty:

Konto

Konto

Brak konta?
Utwórz konto