Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Podłogowe

Pompki podłogowe rowerowe to wygoda i must have każdego cyklisty. Wygodne, solidne, wykonane z trwałych materiałów dzięki czemu będą Ci służyły przez długie lata. Co najważniejsze każda pompka rowerowa ma kompatybilne wejście do każdego rodzaju zaworu. Nie będzie Cię to ograniczało - będziesz mógł jej używać do napompowania wielu rzeczy. Każda z pompek czy to Lezyne czy SKS posiada wygodną rączkę, większość także przejrzysty barometr. Solidnie wykonane pompki. Są to Pompki podłogowe, którymi szybko i precyzyjnie napompujesz każde koło.

Podłogowe

Aktywne filtry

Pompka podłogowa SKS Airworx 10.0

Pompka stacjonarna SKS Airworx 10.0 to uniwersalne rozwiązanie dla wymagających rowerzystów i nie tylko. Wysokociśnieniowy wężyk zakończony końcówką Multi Valve. Pompka jest kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy). Optymalna wysokość - 65,5 cm pozwala na ergonomiczne pompowanie. Maksymalne ciśnienie jakie można osiągnąc dzięki pompce SKS Airworx 10.0 to 10 atmosfer/144 psi

Cena 159,00 zł

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account