Podłogowe

Pompki podłogowe rowerowe to wygoda i must have każdego cyklisty. Wygodne, solidne, wykonane z trwałych materiałów dzięki czemu będą Ci służyły przez długie lata. Co najważniejsze każda pompka rowerowa ma kompatybilne wejście do każdego rodzaju zaworu - co nie będzie Cię ograniczało - będziesz mógł jej używać do napompowania wielu rzeczy. Każda z pompek czy to Lezyne czy SKS czy Serfas posiada wygodną rączkę, przejrzysty barometr, a oprócz tego jest po prostu solidnie wykonana z ogromną precyzją. Są to Pompki podłogowe, którymi szyko i precyzyjnie napompujesz każde koło.

Podłogowe Jest 8 produktów

Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów
 • 104,90 zł

  Pompka podłogowa SKS Airkompressor 12.0 to znakomity wybór dla lubiących profesjonalne i ergonomiczne rozwiązania.Wygodna pompka stacjonarna (serwisowa) o wysokości 73 cm. Wysokociśnieniowy wężyk zakończony końcówką Multi Valve Head pozwala na napompowanie dętki aż do 12 atmosfer/174 psi.

  104,90 zł
  dostępny
 • 139,90 zł

  Pompka stacjonarna SKS Airworx 10.0 to uniwersalne rozwiązanie dla wymagających rowerzystów i nie tylko. Wysokociśnieniowy wężyk zakończony końcówką Multi Valve. Pompka jest kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy). Optymalna wysokość - 65,5 cm pozwala na ergonomiczne pompowanie. Maksymalne ciśnienie jakie można osiągnąc dzięki...

  139,90 zł
  dostępny
 • 349,00 zł

  Pompka podłogowa SKS Airmenius z wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym końcówką Multi Valve Head do wszystkich typów wentyli. Pompka posiada czytelny manometr o średnicy 100 mm, który pozwala dokładnie kontrolować ciśnienie. Stalowa konstrukcja rurki zapewnia długą żywotność i sprawne działanie.

  349,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 42,00 zł

  Adapter - wężyk do wszystkich typów wentyli. 

  42,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 139,90 zł

  SKS Twentyniner to pompka podłogowa wyprodukowana przez firmę SKS. Dzięki swojej końcówce Multi Valve Head pasuje do wszystkich typów wentyli! Zbudowana z mocnych materiałów, wytrzyma długie lata! W zestawie dołączono także minipompkę SKS Rookie 29er, która zawsze możesz trzymać przy sobie!

  139,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 219,00 zł

  Wyjątkowa precyzja wykonania podłogowej pompki Lezyne Sport Drive 220psi wysokociśnieniowej cechuje się podstawą pompki, wykonaną z materiału kompozytowego Composite Matrix, stalowym korpusem i tłokiem, rączką z lakierowanego drewna oraz kompozytowymi złączami.

  219,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 239,00 zł
  Promocja!

  Pompka podłogowa Lezyne Sport Digital Drive ABS2 wykonana z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Maksymalne ciśnienie jakie osiąga to 220 psi / 15 bar. Posiada ABS Flip-Thread Chuck i niezwykle długi 130 centymetrowy przewód. Kompatybilna z zaworami Presta oraz Schrader zawiera również precyzyjny, łatwy do odczytania 2.5" manometr. To produkt...

  239,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 94,90 zł

  Pompka podłogowa SKS Air X-Press 8.0 z wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym końcówką do wszystkich typów wentyli. Uszczelniona końcówka z zaciskową dźwignią pozwala na jeszcze bardziej ergonomiczne pompowanie roweru.

  94,90 zł
  dostępny
Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów