Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Ostrzegawcze

Lampki rowerowe ostrzegawcze to niezbędne akcesorium rowerowe na Twoim rowerze. Większość w przestępnej cenie, a zapewni Ci minimalne bezpieczenstwo na drodze. Większość lampek jest na USB, co pozwoli Ci zaoszczedzić na ciąglym kupnie baterii. Większość lampek oferuje Ci kilka rodzajów świecenia, dzięki czemu możesz je dopasować do Twoich potrzeb. Tryb migający, ciągły - co akurat jest Ci potrzebne. Lampki rowerowe marki Knog, nie tylko są użyteczne, ale bardzo stylowe, możesz je znależć u nas w praktycznie każdym kolorze, dodakowo mają różne ksztalty lampki przedniej. Trwałe i wydajne lampki rowerowe to wizytówka tych firm, zapewniają podstawową widoczność na drodze. Wodoodporne, ładowane na USB, wykonane z praktycznych materiałów, by zapewniały wygodę i bezpieczeństwo lampek. Zapewnią Twojemu rowerowi doskonały wygląd - każdy na drodze będzie Ci zazdrościł. Jakość wykonania lampek rowerowych przednich jak i tylnych oceniamy wzorowo!

Ostrzegawcze

Aktywne filtry

Zestaw lampek Knog POP I przód i POP R tył

Zestaw designerskich lampek rowerowych składa się z lampki przedniej Knog Pop I oraz lampki tylnej Pop R. Obie lampki zasilane są popularną baterią AA. Zestaw ten zapewnia szeroki wybór kolorów oraz widoczność z 1 km. Lampka przednia Knog Pop I świeci do 100 godzin, a tylna Knog Pop R aż do 200 godzin. 

Cena 30,90 zł

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account