Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Blokady

Znajdziesz tutaj różnego rodzaju blokady. Zaczynając od blokad siodełek i kół oraz zabezpieczeń do hulajnog kończąc na blokadach do motocykli na Coraz częściej łupem złodziei padają koła i siodełka. Zwykle zamykane są na szybkozłączki, które w kilka sekund można odczepić. Od dziś nie musisz się martwić! Blokada kół i siodełka doskonale uzupełni ochronę Twojego roweru.

Blokady

Aktywne filtry

Blokada tarczy Kryptonite New York Disc Lock

New York Disc Lock to blokada tarczy hamulcowej produkcji Kryptonite wykonana z utwardzanej stali, co wspomaga jej wytrzymałość i zapewnia długoterminowe użytkowanie. Zastosowanie licznych rozwiązań mających na celu zabezpieczenie mechanizmu, w tym na przykład odpornej nylonowej powłoki, pozwala chronić blokadę w maksymalnym stopniu i unikać różnego rodzaju uszkodzeń. Kwota wypłacana w ramach ATPO€1,250.

ATPO logo

Cena 309,00 zł
  • Out of stock

Blokada tarczy Kryptonite Evolution Series 4 z linką

Kryptonite Evolution Series 4 to bardzo wytrzymała blokada tarczy hamulcowej. Osiąga wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki czemu minimalizuje ryzyko kradzieży. To nowoczesny sprzęt, który dzięki zastosowaniu najnowszej technologii znakomicie spełnia swoją funkcję. W zestawie z linką informującą o założonej blokadzie oraz pokrowcem. Kwota wypłacana w ramach ATPO: €900.

logo ATPO

Cena podstawowa 319,00 zł Cena 239,00 zł
  • Out of stock
  • -80,00 zł
  • -80,00 zł

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account