Katalog

Dziecięce

Martwisz się o swoją pociechę? Boisz się ją zostawić samą? Od tej pory nie musisz ciągle na nią spoglądać, dzięki kaskom rowerowym dla dzieci Twoje dziecko będzie bezpieczne 24/7. W swoim sklepie posiadamy 3 marki kasków dziecięcych: Tup Tup, Lazer i Catlike. Każda marka oferuje szeroki wybór kolorów, dzięki czemu każda dziewczynka i każdy chłopaczek znajdą coś dla siebie. Kaski posiadają dużo otworówe wentylacyjnych, więc główka Twojego dziecka zawsze będzie miała dostęp do świeżego powietrza. Ich niewielka waga nie obciąża głowy i delikatnej szyi dziecka. 

Dziecięce Jest 5 produktów

Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów
 • 149,00 zł

  Twoje dziecko chce zacząć rowerową przygodę, a ty chcesz zapewnić mu bezpieczeństwo i dobry rozwój. Prezentujemy kask rowerowy Kitten przeznaczony dla najmłodszych użytkowników jednośladów. Nie martw się, ten produkt pomimo przeznaczenia dla dzieci nie traci nic ze stylu marki Catlike. Ten kask zapewni Twojemu dziecko bezpieczne przejażdżki, a Ty będziesz...

  149,00 zł
  Dostępny
 • 139,90 zł

  Lazer P'nut to wygodny i bezpieczny kask przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 11 lat. Jego niewielka waga nie obciąża głowy i delikatnej szyi dziecka. To również niepowtarzalny design i kolorystyka, wzbudzająca duże zaciekawienie wśród maluchów. Dostępny w 1 rozmiarze S (45 - 53 cm) 

  139,90 zł
  Dostępny
 • 105,00 zł

  Bezpieczny kask Lazer Bob dla najmłodszych pasażerów w wieku do dwóch lat. Wzory na kasku zaprojektowane z myślą o małych użytkownikach. Dostępny w rozmiarze S (45 - 51 cm).

  105,00 zł
  Dostępny
 • 199,00 zł

  Lazer P'nut to wygodny i bezpieczny kask przeznaczony dla dzieci. Jego niewielka waga nie obciąża głowy i delikatnej szyi dziecka. To również niepowtarzalny design i kolorystyka, wzbudzająca duże zaciekawienie wśród maluchów i starszych dzieci . Dostępny w rozmiarze S (46-50)

  199,00 zł
  Dostępny
 • 199,00 zł

  Kaski LAZER J1 to młodzieżowy kask rowerowy, który cechuję wykonanie takie jak w profesjonalnych kaskach dla dorosłych, ale nie zapominając o pozostawieniu młodzieżowego stylu. Kaski w zróżnicowanej kolorystyce, przypadną do gustu każdej młodej osobie. 

  199,00 zł
  Dostępny
Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów