Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Oświetlenie rowerowe

Oświetlenie rowerowe to niezbędne wyposażenie każdego rowerzysty. W zależności od warunków i terenu w którym się poruszamy warto odpowiedni dobrać lampkę rowerową. Wybierając przednie oświetlenie do jazdy w mieście zwróćmy uwagę na kąt świecenia - warto by był szeroki choć nie koniecznie całej mocy lampki rowerowej. Dajmy się zauważyć innym kierowcom i pieszym. O ile w mieście wystarczą lampki informacyjne, poza miastem lub na nieoświetlonych drogach warto rozważyl przednią lampkę która da mocniejsze światło do ok 200 lm. Jeśli planujemy szybko poruszać się w terenie nieoświetlonym np w lesie warto pomyśleć o jeszcze mocniejszym świetle do roweru. Tylne oświetlenie roweru to przede wszystkim oświetlenie informacyjne. Tu mamy mniejszy zakres strumienia światła: słabszy w mieście i mocniejszy poza miastem gdzie widoczność z dużej odległości ma większe znaczenie ponieważ prędkości są większe.

Ważnym aspektem oświetlenia roweru jest nie tylko nasza widoczność, a także bezpieczeństwo innych użytkowników drogi. Zwracajmy uwagę na dostosowanie trybu świecenia i odpowiedniej regulacji światła by nie oślepiać innych. Pamiętaj, że dobre oświetlenie rowerowe to klucz do bepiecznej jazdy na rowerze!

Oświetlenie rowerowe

Aktywne filtry

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account