Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Przyczepki rowerowe

Przyczepki rowerowe to bezpieczny i wygodny sposób na zabranie dziecka na rowerową wycieczkę. Są nie tylko bardziej komfortowe, ale także zdecydowanie bezpieczniejsze od tradycyjnych fotelików. Upadek roweru nie oznacza upadku dziecka, co w przypadku przypiętego do fotelika malucha skutkowało najczęściej uderzeniem bezwładną głową o ziemię. Stelaż przyczepki pełni funkcję klatki bezpieczeństwa, podobnej do tych w samochodach wyścigowych, a elastyczne mocowania powodują, że przyczepka nie przewraca się razem z rowerem.

Przyczepka to także większy komfort, bowiem ciężar dziecka rozkłada się na przyczepce, a nie rowerze rodzica. Poza tym, przyczepki posiadają funkcjonalne bagażniki, dzięki czemu zabrać można wygodnie to co potrzebne na wyprawie.

Dodatkowe akcesoria do przyczepek pozwalają przemienić je w wózki do biegania, jazdy na rolkach, trekkingu, a nawet jazdy na biegówkach.

Przyczepki rowerowe

Aktywne filtry

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account