Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Kaski rowerowe

Kask rowerowy to niezbędny produkt dla każdego rowerzysty. Dobry kask ma być bezpieczny i wygodny. Kaski rowerowe dzielimy na kaski szosowe oraz MTB, choć główną cecha która je różni to daszek kasku. Zwykle da się go demontować więc różnica bywa niewielka. Najważniejszą staje się więc wygoda i i oczywiście bezpieczeństwo. Wygodny kask to ten, o którym możemy zapomnieć że go mamy. Powinien dobrze nasuwać się na czoło oraz nigdzie nie uwierać. Kolejny elementem ważnym w kasu rowerowym jest wentylacja - im większe otwory i im jest ich więcej tym kask jest bardziej przewiewny.

Jeśli chciałbyś przymierzyć kask przed zakupem i porównać go z innym zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu rowerowego w Warszawie. Jeśli chciałbyś przymierzyć kask w domu - zamów wybrany model lub modele i zwróć kask jeśli nie będzie Ci pasował.

W naszej ofercie posiadamy także kaski dziecięce. Zadbaj o najmłodszych rowerzystów. Szeroki wybór kolorów pozwoli Ci dopasować idealny kask dla Ciebie i dla Twojej głowy. Jeśli nie znajdziesz rozmiaru - napisz do nas!

Kaski rowerowe

Aktywne filtry

Kask dziecięcy LAZER NUT'Z + siatka

Kask Lazer Nut'z cechuje przede wszystkim, wygoda i bezpieczeństwo. Kask idealnie dopasuje się do głowy naszego dziecka, dzięki czemu nie przeszkadza mu podczas jazdy. Duży i niepowtarzalny wybór  kolorystyczny, sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kaski dostępne w rozmiarze ( 50-56 cm).

Cena 199,00 zł
  • Out of stock

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account