Katalog

Waga po nawodnieniu

Dania główne

Liofilizowane dania główne to podstawowy główny posiłek na wielu wyprawach. Po solidnym wysiłku taki posiłek to czysta przyjemność. Takie danie przygotujesz z łatwością. Potrzebny jest Ci tylko wrzątek. Gorącą wodą zalewasz danie główne liofilizowane i po kilku minutach jest świetny posiłek. Podczas procesu liofilizacji danie zostało pozbawione wody, dzięki czemu jest lekkie i możemy je zabrać na każdy wyjazd, wycieczkę czy wyprawę. Żywność liofilizowana jest więc bardzo poręczna i przydatna. Pamiętajmy tylko by poczekać kilka minut zanim zabierzemy się do jedzenia. Warto też zamieszać zalany proszek by dobrze rozprowadzić wodę. Liofilizat nasiąknie wodą i gorący pożywny posiłek mamy gotowy.

Dania główne Jest 20 produktów

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 20 produktów
 • 30,00 zł

  Liofilizowana kurczak tikka masala Lyofood 370 g to 100% naturalnych składników spakowane w poręczne opakowanie. To liofilizowane danie Lyofood spełni wymagania każdego podróżnika i sportowca. Pożywne i zdrowe. Bez glutenu i sztucznych barwników.

  30,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 27,90 zł

  Liofilizowana żywność Lyofood - Kurczak pięciu smaków z ryżem 370 g to pyszne, orientalne danie obiadowe złożone z naturalnych składników. Odżywczy i smaczny posiłek, doda energii na długo. Bez laktozy i sztucznych barwników. Spakowane w poręczne opakowanie, gotowe do jedzenia po zalaniu wrzątkiem.

  27,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 27,90 zł

  Potrawa meksykańska Lyofood 370 g to pożywne liofilizowane danie obiadowe złożone z naturalnych składników. Skomponowany przez kucharzy i dietetyków pełnowartowściowy posiłek, spakowany w poręczne i lekkie opakowanie. To jedna z wielu propozycji liofilizowanej żywności Lyofood, którą możesz zabrać ze sobą na wyprawę.

  27,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 34,90 zł

  Potrawa meksykańska Lyofood 500 g to pożywne liofilizowane danie obiadowe złożone z naturalnych składników. Skomponowany przez kucharzy i dietetyków pełnowartowściowy posiłek, spakowany w poręczne i lekkie opakowanie. To jedna z wielu propozycji liofilizowanej żywności Lyofood, którą możesz zabrać ze sobą na wyprawę.

  34,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 27,90 zł

  Liofilizowany gulasz wieprzowy z kaszą Lyofood 370 g to zdrowe, domowe danie, które możesz zjeść w każdym zakątku świata. Liofilizowana żywność Lyoofood jest zapakowana w poręczne opakowanie i gotowa do zjedzenia po zalaniu wrzątkiem. 

  27,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 34,90 zł

  Liofilizowany gulasz wieprzowy z kaszą Lyofood 500 g to zdrowe, domowe danie, które możesz zjeść w każdym zakątku świata. Liofilizowana żywność Lyoofood jest zapakowana w poręczną torebkę i gotowa do zjedzenia po zalaniu wrzątkiem. 

  34,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 31,00 zł

  Liofilizowany strogonow Lyofood 370 g to pyszne danie z wołowiny z makaronem. Naturalne składniki użyte w tym liofilizowanym posiłku zapewniają wysoką jakość produktu. Dzięki liofilizacji porcja tej wielkości waży tylko 113g!

  31,00 zł
  Dostępny
 • 38,00 zł

  Liofilizowany strogonow Lyofood 500 g to pyszne danie z wołowiny z makaronem. Naturalne składniki użyte w tym liofilizowanym posiłku zapewniają wysoką jakość produktu. Dzięki liofilizacji porcja tej wielkości waży tylko 152g.

  38,00 zł
  Dostępny
 • 27,90 zł

  Liofilizowane penne bolognese Lyofood 370 g to klasyk gatunku. Co smakuje lepiej po całodziennym wysiłku? Doskonały makaron z mięsem i pomidorami. Dzięki liofilizacji ten pyszny i pożywny obiad możesz zabrać ze sobą wszędzie bo waży tylko 95 g!

  27,90 zł
  Dostępny
 • 34,90 zł

  Liofilizowane penne bolognese Lyofood 500 g to klasyk gatunku. Co smakuje lepiej po całodziennym wysiłku? Doskonały makaron z mięsem i pomidorami. Dzięki liofilizacji ten pyszny i pożywny obiad możesz zabrać ze sobą wszędzie bo waży tylko 128 g!

  34,90 zł
  Dostępny
 • 27,90 zł

  Liofilizowane farfalle w sosie szpinakowo-serowym Lyofood 370 g to wegetariańska propozycja obiadowa. Nawet w terenie, możesz sobie pozwolić na wykwintne danie obiadowe. Wyśmienite farfalle spakowane w poręczną torebkę ze strunowym zamkiem.

  27,90 zł
  Dostępny
 • 34,90 zł

  Liofilizowane farfalle w sosie szpinakowo-serowym Lyofood 500 g to wegetariańska propozycja obiadowa. Nawet w terenie, możesz sobie pozwolić na wykwintne danie obiadowe. Wyśmienite farfalle spakowane w poręczną torebkę ze strunowym zamkiem.

  34,90 zł
  Dostępny
Wyświetlono 1 - 12 z 20 produktów