alltheway.pl

Przód

Przednie oświetlenie do roweru spełnia dwie podstawowe funkcje: widoczność dla innych uczestników ruchu, oświetla drogę dla rowerzysy. W zależności od miejsca, w którym znajduje się rowerzysta możliwe są różne rodzaje lampek rowerowych. Lampki bardzo mocne z szerszym promieniem świetlnym oświetlą drogę i zapewnią widoczność z dużego dystansu. Mocne lampki rowerowe mogą także pełnić głównie funkcję widoczności z dłuższych dystansów co okaże się szczególnie przydatne dla kolarzy szosowych i wszystkich, którzy lubią pokonywać dystanse poza miastem. W mieście, gdzie drogi są oświetlone często wystarczy funkcja informacyjna lampki rowerowej. 

Poza podstawową funkcją oświetlenia rowerowego przy doborze lampki rowerowej warto zapoznać się ze sposobem jej ładowania ( bateria, aukumulator ), rodzajem mocowania do roweru, kasku. Przydata może okazać się funkcja odporoności na wstrzący i wodę. Oświetlenie przednie roweru to podstawa bezpieczeństwa w ruchu.

Przód

Aktywne filtry

Zestaw lampek Knog POP I przód i POP R tył

Zestaw designerskich lampek rowerowych składa się z lampki przedniej Knog Pop I oraz lampki tylnej Pop R. Obie lampki zasilane są popularną baterią AA. Zestaw ten zapewnia szeroki wybór kolorów oraz widoczność z 1 km. Lampka przednia Knog Pop I świeci do 100 godzin, a tylna Knog Pop R aż do 200 godzin. 

Cena 30,90 zł

Lampka przednia Lezyne Mini Drive 400

Lampka Lezyne Mini Drive 400 to najwyższa klasa oświetlenia. Tu liczy się nie tylko 400 lumenów mocy, ale technologia stałej wiązki światła. Lampka Lezyne oferuje także technologie chłodzenia lampki, dobry jakościowo akumulator, prezycyjną wodoodporna obudowę, wskaźnik naładowania i solidny uchwyt. Z Lezyne nie tylko lumeny się liczą to po prostu dobra jakość i dbałość o szczegóły!

Cena 159,90 zł

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account