Pompki

Bez dobrej pompki ani rusz. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy stojące pompki, jak i małe, które będziesz mógł zabrać ze sobą w każdą podróż. Eleganckie, funkcjonalne i niezawodne - te trzy przypomiotniki doskonale opisują pompki marek: Lezyne, SKS, Serfas, PakTool. Każdy musi posiadać jedną z nich w swoim domu, aby jego koła nigdy nie zawiodły. 

Pompki Jest 72 produktów

Podkategorie

 • Podłogowe

  Pompki podłogowe rowerowe to wygoda i must have każdego cyklisty. Wygodne, solidne, wykonane z trwałych materiałów dzięki czemu będą Ci służyły przez długie lata. Co najważniejsze każda pompka rowerowa ma kompatybilne wejście do każdego rodzaju zaworu - co nie będzie Cię ograniczało - będziesz mógł jej używać do napompowania wielu rzeczy. Każda z pompek czy to Lezyne czy SKS czy Serfas posiada wygodną rączkę, przejrzysty barometr, a oprócz tego jest po prostu solidnie wykonana z ogromną precyzją. Są to Pompki podłogowe, którymi szyko i precyzyjnie napompujesz każde koło.

 • Ręczne

  Ręczna pompka to niezbędna część wyposażenia każdego rowerzysty. Wyjeżdżając na wyprawę rowerową niezależnie od tego czy jest ona kilkugodzinna czy kilkudniowa, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie. Jedną z takich rzeczy jest podręczna pompka, pozwoli na bezproblemowe uzyskanie odpowiedniego ciśnienia. Wiekszość pompek mini w naszym sklepie obsługuje dwa zawory - presta i schrader. Warto też zwrócić uwagę z jakiego materiału wykonane są pompki mini, te tańsze wykonane są w większości z plastiku. Pompki nieco droższe są aluminiowe z dodatkiem innych materiałów np. kompozytu, posiadamy również pompki Co2, które w większości wykonane są z aluminium. Pompki mini to zazwyczaj pompki do 8/9 barów. 

 • CO2

  Pompki na naboje z dwutlenkiem węgla - CO2. Pompki na naboje idealnie sprawdzają się podczas wyścigów, kiedy ważna jest każda sekunda stracona na pompowanie koła. Małe, poręczne pompki, którymi szybko i napompujesz do potrzebnego ciśnienia. Lekkie i kompaktowe to ich wizytówka. 

 • Długie

  Pompki mimo swojego rozmiaru są często wybierane przez rowerzystów. Z łatwością można je zamontować do ramy, dzięki czemu zawsze ma się je przy sobie. Można u nas znależć długie pompki marki ParkTool oraz tanie i bardzo użyteczne pompki SKS. Zazwyczaj też są kompatybilne ze wszystkimi zaworami. Ciśnienie do 11 barów. To przede wszystkim standard, prostota i pożyteczność w jednym. 

 • Do amortyzatorów

  Pompka serwisowa do amortyzatorów zapewni Ci wysoką prezycję pompowania. Ich prosta konstrukcja, wzorowana na pompkach mini pozwoli Ci napompować koła np. podczas wyścigów. Lekkie i łatwe do przenoszenia pompki do amortyzatorów zapewnią Ci wysoką jakość pompowania. 

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 72 produktów
 • 65,90 zł

  Mikro pompka z aluminiowym cylindrem, ergonomiczną rękojeścią ustawianą poprzecznie i końcówką z zaciskiem do wszystkich typów wentyli. Maksymalne ciśnienie 7 atmosfer, uchwyt do mocowania w zestawie.

  65,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 69,00 zł

  Mini pompka z aluminiowym cylindrem, ergonomiczną rękojeścią ustawianą poprzecznie i końcówką z zaciskiem do wszystkich typów wentyli. Maksymalne ciśnienie 6 atmosfer, uchwyt do mocowania w zestawie. 

  69,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 79,00 zł

  Pompka o innowacyjnej konstrukcji przeznaczona do mocowania na ramie roweru. Regulowana długość od 45cm do 56cm, aluminiowy cylinder, ergonomiczna rękojeść ustawiana poprzecznie, końcówka z zaciskiem do wszystkich typów wentyli. Maksymalne ciśnienie 11 atmosfer.

  79,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 109,00 zł

  Uniwersalna pompka do roweru Crank Brothers Gem w rozmiarze L doskonale sprawdzi się do pompowania zarówno opon szosowych jak i górskich. Dzięki swojej lekkości i poręczności bez trudu zabierzesz ją ze sobą na każdą wycieczkę.  

  109,00 zł
  dostępny
 • 89,00 zł

  Jeśli szukasz małej pompki rowerowej, która sprawdzi się równie dobrze do szosówki i górala to Crank Brothers Gem w rozmiarze S to dokonały wybór!

  89,00 zł
  dostępny
 • 139,00 zł

  Profesjonalna stacjonarna pompka serwisowa z długim wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym głowicą, kompatybilna z zaworami typu Presta, Schraeder i Dunlop!

  139,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 189,00 zł 259,00 zł

  Profesjonalna stacjonarna pompka serwisowa z długim wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym głowicą, kompatybilna z zaworami typu Presta, Schraeder i Dunlop. Posiada duży dokładny manometr. Odpowiednio duża stalowa podstawa z ruchomymi "stopkami" ułatwi transport!

  189,00 zł 259,00 zł
  Dodaj
  Promocja!
  Niedostępny
 • 195,00 zł

  Profesjonalna stacjonarna pompka serwisowa z długim wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym głowicą, kompatybilna z zaworami typu Presta, Schraeder i Dunlop!

  195,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 97,90 zł

  Pompka podłogowa SKS Airkompressor 12.0 to znakomity wybór dla lubiących profesjonalne i ergonomiczne rozwiązania.Wygodna pompka stacjonarna (serwisowa) o wysokości 73 cm. Wysokociśnieniowy wężyk zakończony końcówką Multi Valve Head pozwala na napompowanie dętki aż do 12 atmosfer/174 psi.

  97,90 zł
  dostępny
 • 139,90 zł

  Pompka stacjonarna SKS Airworx 10.0 to uniwersalne rozwiązanie dla wymagających rowerzystów i nie tylko. Wysokociśnieniowy wężyk zakończony końcówką Multi Valve. Pompka jest kompatybilna z wentylami Presta, Dunlop i Schrader (samochodowy). Optymalna wysokość - 65,5 cm pozwala na ergonomiczne pompowanie. Maksymalne ciśnienie jakie można osiągnąc dzięki...

  139,90 zł
  dostępny
 • 349,00 zł

  Pompka podłogowa SKS Airmenius z wysokociśnieniowym wężykiem zakończonym końcówką Multi Valve Head do wszystkich typów wentyli. Pompka posiada czytelny manometr o średnicy 100 mm, który pozwala dokładnie kontrolować ciśnienie. Stalowa konstrukcja rurki zapewnia długą żywotność i sprawne działanie.

  349,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 29,90 zł

  Pompka z teleskopowym cylindrem, ergonomiczną rękojeścią ustawianą poprzecznie i końcówką Multi Valve Head z zaciskiem do wszystkich typów wentyli. Maksymalne ciśnienie 6 atmosfer/85 psi, uchwyt do mocowania w zestawie.

  29,90 zł
  dostępny
Wyświetlono 1 - 12 z 72 produktów