Pompki

Bez dobrej pompki ani rusz. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy stojące pompki, jak i małe, które będziesz mógł zabrać ze sobą w każdą podróż. Eleganckie, funkcjonalne i niezawodne - te trzy przypomiotniki doskonale opisują pompki marek: Lezyne, SKS, Serfas, PakTool. Każdy musi posiadać jedną z nich w swoim domu, aby jego koła nigdy nie zawiodły. 

Pompki Jest 59 produktów

Podkategorie

 • Podłogowe

  Pompki podłogowe rowerowe to wygoda i must have każdego cyklisty. Wygodne, solidne, wykonane z trwałych materiałów dzięki czemu będą Ci służyły przez długie lata. Co najważniejsze każda pompka rowerowa ma kompatybilne wejście do każdego rodzaju zaworu - co nie będzie Cię ograniczało - będziesz mógł jej używać do napompowania wielu rzeczy. Każda z pompek czy to Lezyne czy SKS czy Serfas posiada wygodną rączkę, przejrzysty barometr, a oprócz tego jest po prostu solidnie wykonana z ogromną precyzją. Są to Pompki podłogowe, którymi szyko i precyzyjnie napompujesz każde koło.

 • Ręczne

  Ręczna pompka to niezbędna część wyposażenia każdego rowerzysty. Wyjeżdżając na wyprawę rowerową niezależnie od tego czy jest ona kilkugodzinna czy kilkudniowa, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie. Jedną z takich rzeczy jest podręczna pompka, pozwoli na bezproblemowe uzyskanie odpowiedniego ciśnienia. Wiekszość pompek mini w naszym sklepie obsługuje dwa zawory - presta i schrader. Warto też zwrócić uwagę z jakiego materiału wykonane są pompki mini, te tańsze wykonane są w większości z plastiku. Pompki nieco droższe są aluminiowe z dodatkiem innych materiałów np. kompozytu, posiadamy również pompki Co2, które w większości wykonane są z aluminium. Pompki mini to zazwyczaj pompki do 8/9 barów. 

 • CO2

  Pompki na naboje z dwutlenkiem węgla - CO2. Pompki na naboje idealnie sprawdzają się podczas wyścigów, kiedy ważna jest każda sekunda stracona na pompowanie koła. Małe, poręczne pompki, którymi szybko i napompujesz do potrzebnego ciśnienia. Lekkie i kompaktowe to ich wizytówka. 

 • Długie

  Pompki mimo swojego rozmiaru są często wybierane przez rowerzystów. Z łatwością można je zamontować do ramy, dzięki czemu zawsze ma się je przy sobie. Można u nas znależć długie pompki marki ParkTool oraz tanie i bardzo użyteczne pompki SKS. Zazwyczaj też są kompatybilne ze wszystkimi zaworami. Ciśnienie do 11 barów. To przede wszystkim standard, prostota i pożyteczność w jednym. 

 • Do amortyzatorów

  Pompka serwisowa do amortyzatorów zapewni Ci wysoką prezycję pompowania. Ich prosta konstrukcja, wzorowana na pompkach mini pozwoli Ci napompować koła np. podczas wyścigów. Lekkie i łatwe do przenoszenia pompki do amortyzatorów zapewnią Ci wysoką jakość pompowania. 

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 59 produktów
Wyświetlono 1 - 12 z 59 produktów