Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Lista produktów marki Frog

Frog to producent rowerków dziecięcych, stawiający przede wszystkim na niską wagę, wygodną pozycję oraz niezawodne podzespoły wiodących producentów. 

FrogBikes to brytyjska firma produkująca rowerki dla dzieci. Przede wszystkim stawia na niską wagę, którą utożsamia z wygodą korzystania z rowerka przez najmłodszych. Uzyskuje ją poprzez zastosowanie wysokiej klasy aluminiowych części, specjalnie zaprojektowanych do dziecięcych rowerów. Nie znajdziecie tu podzespołów "odchudzonych", a przez to bardziej podatnych na awarię.

Frog w swoich rowerach wykorzystuje podzespoły znanych producentów, np. Tektro, Quantum, Kenda. Dzięki temu nie tylko łatwo wymienić części na nowe, ale są to też rozwiązania sprawdzone o wysokiej jakości i precyzji wykonania.

Rowery Frog oferują podczas jazdy pozycję turystyczną, w odróżnieniu od częstej w rowerach dziecięcych pozycji wyprostowanej, jak na rowerach typu BMX. Dzięki temu dziecko może pokonać wygodnie dłuższą trasę.

FrogBikes stosuje również specjalnie opracowane korby pedałów. Dzięki nim więcej siły jest przekazywane podczas naciskania pedałów w dół, co znacznie ułatwia dzieciom wprawianie roweru w ruch. 

There are 10 products.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account