Liofilizowane owoce Egzotyczna Rozkosz 30g Lyofood

LYOFOOD
5902768107562

Liofilizowane owoce Egzotyczna Rozkosz 30g Lyofood to zdrowa przekąska skomponowana z egzotycznych owoców. W jej skład wchodzą mandarynki, kiwi, banany i ananasy.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

12,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Liofilizowane owoce Egzotyczna Rozkosz 30g Lyofood to zdrowa przekąska skomponowana z egzotycznych owoców. W jej skład wchodzą najlepszej jakości mandarynki, kiwi, banany i ananasy. Moc witamin zamknięta w poręcznym opakowaniu. Teraz porcję owoców możesz zabrać ze sobą w każdy zakątek świata nei martwiąc się o ich trwałość czy ciężar. Odżywcza porcja liofilizowanych egzotycznych owocow waży tylko 30 g! Oczywiście bez glutenu i konserwantów.

Składniki i wartości odżywcze

Liofilizowana mandarynka 25%, kiwi 25%, banan 25%, ananas 25%

Wartości odżywcze Na 100g Na porcję 30g 
Kalorie 1578 kJ / 377 kcal 473 kJ / 113 kcal
Tłuszcz 1,85 g 0,56 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,23 g 0,07 g
Węglowodany 78,58 g 23,57 g
W tym cukry 61,29 g 18,39 g
Błonnik 12,62 g 3,79 g
Białko 5,13 g 1,54 g
Sól 0,02 g 0,01 g

Tylko naturalne składniki

Możecie być pewni, że posiłki przygotowane przez Lyofood zawierają tylko naturalne składniki, bez konserwantów, sztucznych dodatków, barwników czy wzmacniaczy smaku. Ponadto większość ziół używanych do przyprawiania dań liofilizowanych pochodzi z własnych plantacji Lyofood.

Oryginalny kształt i forma produktów.

Proces liofilizacji żywności stosowany przez Lyofood pozwala na zachowanie oryginalnej formy i kształtu wszystkich składników. Dzięki temu posiłki nie tylko smakują i wyglądają jak domowy obiad.

Wartość odżywcza

Liofilizowana żywność Lyofood jest wysokokaloryczna. Dodatkowo produkty zachowują swoje naturalne wartości mineralne i witaminy. Dlatego posiłek LYO EXPEDITION daje siły i energię na długi czas.

Niska waga

Żywność Lyofood jest lekka i kompaktowo zapakowana. A wszystko dzięki procesowi liofilizacji, który polega na usunięciu 98% wody. Nosisz tylko to co niezbędne. Ponadto możesz zjeść potrawy bezpośrednio w opakowaniu.

Długi termin przydatności do spożycia

Dzięki procesowi liofilizacji i termicznemu pakowaniu, posiłki LYO EXPEDITIONS zachowują na długo termin przydatności do spożycia.

Wysoka jakość

Wysoka jakość posiłków LYO EXPEDITION to nie tylko znakomite produkty uzyte do ich przygotowania i nowoczesna technologia pakowania. To także wysoki standard sprawdzania jakości. Posiłki Lyofood są dwukrotnie badane w laboratorium. Pierwszy raz po ugotowaniu i drugi raz po liofilizacji.

Łatwe i szybkie w przygotowaniu

Urwij używając nacięcia nad struną.

przygotowanie posiłku-1

Usuń torebkę z pochłaniaczem tlenu!

przygotowanie posiłku-2

Dodaj gorącej, przegotowanej wody.

przygotowanie posiłku-3

Dobrze zamieszaj.

przygotowanie posiłku-4

Zamknij zip i odczekaj 5 minut.

przygotowanie posiłku-5

Path: > > > Liofilizowane owoce Egzotyczna Rozkosz 30g Lyofood