Lista produktów marki Kryptonite

Kryptonite to firma której początki sięgają roku 1970. Michael Zane rozszerzał swoją ideę zapięcia rowerowego w kształcie litery U. Blokada Kryptonite zwana U-lockiem została pozytywnie przyjęta przez dealerów rowerowych i firma zaczęła się rozrastać.

W 1972 roku przy sklepie rowerowym w New York City przypięto rower. Złodzieje próbowali go ukraść, odczepili z roweru co mogli ale przypięta rama pozostała nie ruszona. U-lock Kryptonite udowodnił tym swoją skuteczność, a legendarna seria zapięć rowerowych New York spełnia swoją funkcję do dziś. Firma Kryptonite oferuje jedne z najlepszych zapięć rowerowych chroniących przed atakiem na przecinanie, gięcie, piłowanie.

Logo Kryptonite

Kryptonite U-lock to dobrze znane zapięcie rowerowe wśród kurierów rowerowych,wśród których zyskały dużą sławę. Do dziś logo Kryptonite na zapięciu odstrasza skutecznie złodziei. W ofercie firma proponuje łańcuchy z kłódką, u-Locki, linki rowerowe na szyfr i kluczyk. Solidnie wykonane i oznaczone skalą wytrzymałości. 

Firma proponuje także blokady koła. Rowery których koła mają znaczną wartość mogą być zabezpieczone specjalną blokadą. Jest to dodatkowe zabezpieczenie. Rowery które je posiadają powinno się blokować także mocną blokadą U-lock czy łańcuchem.

Światowy lider w produkcji zapięć rowerowych.

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-12 z 58 pozycji