Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Lista produktów marki Kryptonite

Kryptonite to firma której początki sięgają roku 1970. Michael Zane rozszerzał swoją ideę zapięcia rowerowego w kształcie litery U. Blokada Kryptonite zwana U-lockiem została pozytywnie przyjęta przez dealerów rowerowych i firma zaczęła się rozrastać.

W 1972 roku przy sklepie rowerowym w New York City przypięto rower. Złodzieje próbowali go ukraść, odczepili z roweru co mogli ale przypięta rama pozostała nie ruszona. U-lock Kryptonite udowodnił tym swoją skuteczność, a legendarna seria zapięć rowerowych New York spełnia swoją funkcję do dziś. Firma Kryptonite oferuje jedne z najlepszych zapięć rowerowych chroniących przed atakiem na przecinanie, gięcie, piłowanie.

Logo Kryptonite

Kryptonite U-lock to dobrze znane zapięcie rowerowe wśród kurierów rowerowych,wśród których zyskały dużą sławę. Do dziś logo Kryptonite na zapięciu odstrasza skutecznie złodziei. W ofercie firma proponuje łańcuchy z kłódką, u-Locki, linki rowerowe na szyfr i kluczyk. Solidnie wykonane i oznaczone skalą wytrzymałości. 

Firma proponuje także blokady koła. Rowery których koła mają znaczną wartość mogą być zabezpieczone specjalną blokadą. Jest to dodatkowe zabezpieczenie. Rowery które je posiadają powinno się blokować także mocną blokadą U-lock czy łańcuchem.

Światowy lider w produkcji zapięć rowerowych.

There are 55 products.

Pokazano 1-12 z 55 pozycji

Zapięcie U-lock Kryptonite New-U Evolution STD + uchwyt

Jeżeli obawiasz się zostawić rower na ulicy, parkigu, przy pracy, przy uczelni, przy szkole, gdziekolwiek oraz Twój rower jest sporo wart. Zapięcie New U Kryptonite Evolution STD jest idealnym zapięciem dla Ciebie. Szekla w New-U została wydłużona, by zapobiec jeszcze bardziej przekręceniu i wyrwaniu końcówek pałąka z zamka. Kwota gwarancji ATPO 2700 Euro. Blokady z serii New-U Evolution otrzymały od Sold Secure najwyższe odznaczenie Gold

Skala bezpieczeństwa 8/10 ATPO kryptonite logo

Cena podstawowa 219,00 zł Cena 199,00 zł
  • -20,00 zł
  • -20,00 zł

Zapięcie U-lock Kryptonite Keeper 12 LS

Zapięcie u-lock Kryptonite Keeper 12 LS wykonane jest z utwardzanej stali. Ten u-lock skutecznie zabezpieczy Twój rower przed kradzieżą. Jego cena sprawia, że jest bardzo chętnie kupowany. Bioriąc pod uwagę cenę i bezpieczeństwo, jest to jedno z lepszych zapięć. Kwota gwarancji ATPO 400 Euro. Blokada z serii Keeper otrzymała od Sold Secure odznaczenie Silver.

Skala bezpieczeństwa 4/10ATPO ochrona antykradzieżowa kryptonite

Cena 88,00 zł

Zapięcie U-lock New-U Kryptonite Evolution Mini 5 STD

Jeżeli obawiasz się zostawić rower na ulicy, parkigu, przy pracy, przy uczelni, przy szkole, gdziekolwiek oraz Twój rower jest sporo wart. Evolution Mini 5 STD jest idealnym zapięciem dla Ciebie. Szekla w New-U została wydłużona, by zapobiec jeszcze bardziej przekręceniu i wyrwaniu końcówek pałąka z zamka. Kwota gwarancji ATPO 2250 Euro. Blokady z serii New-U Evolution otrzymały od Sold Secure najwyższe odznaczenie Gold

Skala bezpieczeństwa 7/10kryptonite logo ATPO ochrona antykradzieżowa

Cena 195,90 zł

Zapięcie U-lock Kryptonite New-U Evolution LS + uchwyt

Mocne i praktyczne zapięcie typu New U-Lock. Kryptonite Evolution LS to nieco dłużesze zapięcie do modelu STD i niewiele cięższe. Dzięki niemu masz możliwość przypięcia nawet dwóch rowerów. Szekla w New-U została wydłużona, by zapobiec jeszcze bardziej przekręceniu i wyrwaniu końcówek pałąka z zamka. Kwota gwarancji ATPO 2700 Euro. Blokady z serii New-U Evolution otrzymały od Sold Secure najwyższe odznaczenie Gold

Skala bezpieczeństwa 8/10ATPO kryptonite logo

Cena 236,00 zł

Zapięcie U-lock Kryptonite New-U Evolution Mini 9 LS

Poręczne, mocne i relatywnie lekkie zapięcie do roweru Kryptonite New-U Evolution Mini 9 LS to idealny wybór, gdy chcemy przypiąć rower w mało bezpiecznym miejscu. Szekla w New-U została wydłużona, by zapobiec jeszcze bardziej przekręceniu i wyrwaniu końcówek pałąka z zamka. Kwota gwarancji ATPO 2250 Euro. Blokady z serii New-U Evolution otrzymały od Sold Secure najwyższe odznaczenie Gold.

Skala bezpieczeństwa 7/10kryptonite logo ATPO ochrona antykradzieżowa

Cena 197,00 zł

Zapięcie U-lock Kryptonite New-U KryptoLok STD + linka 10mm

U-lock Kryptonite New U KryptoLok STD wykonany jest z hartowanej stali. To zapięcie, które skutecznie zabezpieczy Twój rower przed kradzieżą. Szekla w New-U została wydłużona, by zapobiec jeszcze bardziej przekręceniu i wyrwaniu końcówek pałąka z zamka. Kwota gwarancji ATPO 1500 Euro. Blokady z serii New-U Evolution otrzymały od Sold Secure najwyższe odznaczenie Gold.

Skala bezpieczeństwa 6/10ATPO kryptonite logo

Cena 183,90 zł

Łańcuch Kryptonite Kryptolok series 2 - 55cm (955)

Łańcuch Kryptonite z serii Kryptolok Series 2 jest mocny i dość poręczny. Wykonany z potrójnie utwardzanej, hartowanej stali z domieszką manganu. Ogniwa o grubości 9 mm są czterokątne co utrudnia cięcie narzędziami. Łańcuch Kryptonite Kryptolok Series 2 dostał odznaczenie Silver od niezależnej organizacji oceniającej stopień zabezpieczenia zapięć Sold Secure.

Skala bezpieczeństwa 6/10ATPO ochrona antykradzieżowa logo

Cena podstawowa 183,90 zł Cena 156,80 zł
  • -27,10 zł
  • -27,10 zł

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account