Zapięcie U-lock Kryptonite New-U KryptoLok ATB

Kryptonite
720018002055

Kryptonite New-U KryptoLok ATB to zapięcie niezwykle mocne. Wykonane zostało ze stali hartowanej. Szekla w New-U została wydłużona, by zapobiec jeszcze bardziej przekręceniu i wyrwaniu końcówek pałąka z zamka. Szekla modelu ATB ma 12.7cm szerokości, dzięki czemu możemy przypiąć rower do grubszych stojaków lub latarni. Kwota gwarancji ATPO 1500 Euro. Blokady z serii New-U KryptoLok otrzymały od Sold Secure najwyższe odznaczenie Gold.  

Skala bezpieczeństwa 6/10ATPO kryptonite

Więcej

dostępny

179,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Kryptonite

Kryptonite New-U KryptoLok ATB to solidny U-lock o średnicy 13mm. Pałąk z hartowanej stali okryty warstwą gruby co zabezpieczy przed zarysowaniami. Dzięki standardowym wymiarom, zapięcia można użyć we wszystkich stojakach w przestrzeni miejskiej. Ponadto model ATB jest na tyle szeroki żeby objąć szeklą latarnię. Uchwyt do ramy Transit FlexFrame U ułatwi transport zapięcia bez konieczności wożenia go w torbie czy plecaku.

Firma Kryptonite wciąż rozwija swoje produkty i zapewnia najwyższą jakość ochrony swoim klientom. Dzięki czemu nowe blokady z serii Kryptonite New-U posiadają przedłużoną szeklę, która przechodzi na wylot masywnego zamka. Zabieg ten zapobiega wyrwaniu, przekręceniu i podważeniu końcówek pałąka. To skutecznie uniemożliwia szybkie otwarcie tego zapięcia. Kryptonite umożliwia nam wykupienie dodatkowej ochrony ATPO. W przypadku otwarcia blokady Kryptonite przez złodzieja, producent zwraca nam koszty za skradziony rower. Wysokość odszkodowania jest zależna od stopnia zabezpieczenia blokady. ATPO jest rozwiązaniem opcjonalnym, należy wpierw zarejestrować zapięcie na stronie Kryptonite, by skorzystać z tej możliwości.

Kryptonite New-U KryptoLok ATB dostało odznaczenie Gold od niezależnej organizacji oceniającej stopień zabezpieczenia zapięć Sold Secure.

Specyfikacja:

 • Materiał: harowana stal
 • Grubość pałąka: 13 mm
 • końcówka Double Deadbolt - podwójnie ryglowana, wzmocniona i utwardzona końcówka pałąka, która chroni cylinder zamka.
 • mocowanie do ramy Transit FlexFrame U 
 • Zamek
  • krążkowa budowa
  • centralne ułożenie chroni przed podważaniem
  • osłonka chroniąca przed zabrudzeniem
 • 2 klucze
 • bezpłatne dorobienie kluczy - Key Safe Program
 • Ochrona przed zarysowaniem
  • poprzeczka zamka chroniona dodatkowym stalowym płaszczem 
  • powłoka winylowa, by zapięcie nie rysowało ramy roweru
 • Waga: 1.45 kg
 • Wymiary: 12.7cm x 22.9cm
 • Anti Theft Protection Offer- kwota wypłaty 1500 Euro
 • Linka nie jest objęta ochroną antykradzieżową ATPO.
 • Zabezpieczenie posiada odznaczenie Gold od Sold Secure

Odznaczenie Gold od Sold Secure 

Kryptonite New-U

Kryptonite w swoich New-U-lokach zastował dłuższy pałąk o podwyższonym stopiu bezpieczeństwa, wyposażony w końcówkę Double Deadbolt. Jest to nowy zamek z podwójnie ryglowany, który umieszczony jest centralnie. Zabezpiecza on naszą blokadę przed próbami podważania i przewiercania. 

rzut od dołu na Kryptonite Kryptolok

Hartowana stal

Zapięcie wykonane ze specjalnej hartowanej stali. Stal jest elastyczna wewnątrz, by zwiększyć wytrzymałość. Jednocześnie ma niezwykle twardą powłokę zewnętrzną by uniemożliwić cięcie.

pałąk u-loka kryptonite

 

ATPO Ochrona antykradzieżowa Kryptonite   Anti Theft Protection Offer

Zapięcie objęte jest ofertą ATPO, zgodnie z którą w przypadku sforsowania przez złodzieja tej blokady, firma Kryptonite wypłaci odszkodowanie za skradziony rower. Wysokość odszkodowania zależna jest od klasy (stopnia bezpieczeństwa) użytego zapięcia. Jest to usługa opcjonalna i żeby z niej skorzystać trzeba się zarejestrować na stronie kryptonite.com . 

Więcej o Anti Theft Protection Offer

2 klucze w zestawie

Zapięcie wyposażone jest w 2 klucze.

Klucze do zapięcia Kryptonite

Uchwyt transportowy

W zestawie załączone jest mocowanie do ramy Transit FlexFrame U. Pozwoli ono przewozić naszego u-locka bez konieczności pakowania go do plecaka czy torby. Tę praktyczną taśmę można przełożyć pod linkami przerzutek lub hamulcowymi.

uchwyt trasportowy kryptonite transtit flex frame u

Key Safe Program dla zapięć Kryptonite   Key Safe Program

Zapięcie to objęte jest programem, dzięki któremu rejestrując na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny klucza możemy go odzyskać kontaktując się z producentem. 2 klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za opłatą.

dożywotnia gwarancja  Dożywotnia gwarancja

Zapięcia Kryptonite objęte są dożywotnią gwarancją producenta. Dotyczy to pierwszego właściciela zapięcia i wymaga rejestracji na stronie velo.pl. 

Gwarancja Kryptonite

Specyfikacja

ZapięcieKluczyk
Waga1.45 kg
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej)6 poziom
WielkośćStd
Sold SecureGold
Key SafeTak
Anti Theft Protection Offer (ATPO)€1,500
Kluczy2
Path: > > > Zapięcie U-lock Kryptonite New-U KryptoLok ATB