Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Lista produktów marki Camelbak

Camelbak to firma produkująca plecaki z bukłakami na wodę i rurkami, przez które pić ją można nie przerywając biegu ani jazdy na rowerze.

Marka Camelbak powstała w 1989 r. Jej twórca, Michael Edison, wpadł na pomysł stworzenia plecaków z bukłakami na wodę i rurką do picia, podczas wyścigu rowerowego. Brał właśnie udział w ekstremalnej imprezie „Hotter’N Hell 100”. Powstał wówczas również pierwszy prototyp, stworzony na jednym z postojów ze skarpetki, woreczka plastikowego i rurki.

W ten sposób firma Camelbak stworzyła produkt umożliwiający picie wody bez przerywania jazdy na rowerze lub biegania. Nie wymaga to użycia rąk ani zmniejszenia tempa. 

Obecnie Camelbak, poza licznymi modelami plecaków, produkuje również bidony, kubki termiczne, butelki i akcesoria. Firma aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska i nie stosuje tworzyw zawierających szkodliwe substancje.

There are 34 products.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Butelka Camelbak Eddy+ Kids 0,4L (z grafikami)

Butelka Camelbak Eddy+ Kids 0,4L zadba o to, aby Wasze dzieci były w dobrych humorach i nie zapominały o piciu wody. Jest lekka i wytrzymała. Aby się z niej napić nie trzeba jej przechylać. Wystarczy ją otworzyć, zagryźć koniec ustnika i już można pić.

Cena 54,90 zł

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account