Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Lista produktów marki Lezyne

Lezyne jest firmą amerykańską założoną w 2007 r. przez niemieckiego kolarza Micki Kozuschka. Niemal od początku swojej działalności wyróżnia się wśród firm produkujących akcesoria rowerowe.

Plastikowe akcesoria do roweru, które dominowały na rynku nie dorównywały częściom rowerowym wysokiej klasy. Lezyne postanowiła to zmienić produkując wysokiej klasy akcesoria rowerowe wykonane z metalu. Dominuje więc aluminium wykrawane w technologii CNC co czyni je bardzo precyzyjnymi.

Firma Lezyne wyróżnia się innowacyjnością swoich produktów. Przykładem jest pompka podłogowa CNC Floor Drive z super bezpieczną nakręcaną końcówką ABS Flip-Thread Chuck. Ciekawym produktem jest pompka karbonowa Carbon Road Drive 2 czy zestaw narzędziowy Center-Pivot. Lezyne to także oświetlenie rowerowe testowane we własnym centrum technologicznym. Oferuje technologię LED z własnym projektem soczewek i systemem chłodzenia dla mocnych lampek rowerowych.

Lezyne to firma z pasją do rowerów.

Ich akcesoria rowerowe to jakość, inteligencja i funkcjonalność.

There are 19 products.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account