Oświetlenie rowerowe

Oświetlenie rowerowe to niezbędne wyposażenie każdego rowerzysty. W zależności od warunków i terenu w którym się poruszamy warto odpowiedni dobrać lampkę rowerową. Wybierając przednie oświetlenie do jazdy w mieście zwróćmy uwagę na kąt świecenia - warto by był szeroki choć nie koniecznie całej mocy lampki rowerowej. Dajmy się zauważyć innym kierowcom i pieszym. O ile w mieście wystarczą lampki informacyjne, poza miastem lub na nieoświetlonych drogach warto rozważyl przednią lampkę która da mocniejsze światło do ok 200 lm. Jeśli planujemy szybko poruszać się w terenie nieoświetlonym np w lesie warto pomyśleć o jeszcze mocniejszym świetle do roweru. Tylne oświetlenie roweru to przede wszystkim oświetlenie informacyjne. Tu mamy mniejszy zakres strumienia światła: słabszy w mieście i mocniejszy poza miastem gdzie widoczność z dużej odległości ma większe znaczenie ponieważ prędkości są większe.

Ważnym aspektem oświetlenia roweru jest nie tylko nasza widoczność, a także bezpieczeństwo innych użytkowników drogi. Zwracajmy uwagę na dostosowanie trybu świecenia i odpowiedniej regulacji światła by nie oślepiać innych. Pamiętaj, że dobre oświetlenie rowerowe to klucz do bepiecznej jazdy na rowerze!

Oświetlenie rowerowe Jest 166 produktów

Podkategorie

 • Przód

  Przednie oświetlenie do roweru spełnia dwie podstawowe funkcje: widoczność dla innych uczestników ruchu, oświetla drogę dla rowerzysy. W zależności od miejsca, w którym znajduje się rowerzysta możliwe są różne rodzaje lampek rowerowych. Lampki bardzo mocne z szerszym promieniem świetlnym oświetlą drogę i zapewnią widoczność z dużego dystansu. Mocne lampki rowerowe mogą także pełnić głównie funkcję widoczności z dłuższych dystansów co okaże się szczególnie przydatne dla kolarzy szosowych i wszystkich, którzy lubią pokonywać dystanse poza miastem. W mieście, gdzie drogi są oświetlone często wystarczy funkcja informacyjna lampki rowerowej. 

  Poza podstawową funkcją oświetlenia rowerowego przy doborze lampki rowerowej warto zapoznać się ze sposobem jej ładowania ( bateria, aukumulator ), rodzajem mocowania do roweru, kasku. Przydata może okazać się funkcja odporoności na wstrzący i wodę. Oświetlenie przednie roweru to podstawa bezpieczeństwa w ruchu.

 • Tył

  Oświetlnie roweru z tyłu to podastawa bezpieczeństawa rowerzysty po zmroku. Wybierz odpowiednią lampkę dla siebie. Ładowaną na USB, wodoodporną z szerokią czy wąską wiązką światła.

 • Zestawy

  W parze raźniej, możesz od razu kupić komplet lampek rowerowych i przednich. 

 • Uchwyty i akumulatory

  Uchwyty do lampek rowerowych to dodatkowe akcesoria rowerowe przydatne by wymienić stary uchwyt czy zamontować drugi uchwyt na innym rowerze. Część lampek rowerowych posiada także dodatkowe uchwyty na kask rowerowy, dzięki któremu wygodniej poruszać się w terenie gdzie ważniejsze jest oświetlenie miejsca w które patrzymy niż kierunek kierownicy. 

  Dodatkowy akumulator do oświetlenie rowerowego to dodatkowe wyposażenie. Pomoże nam zmienić szybko rozładowany akumulator na naładowany co może przydać się podczas dłuższych wyjazdów. Szczególnie przydatne dla tych którzy korzystają z bardzo mocnego oświetlenie do roweru.

  Znajdziesz tu także ładowarki do akumulatorów.

na stronę
Wyświetlono 25 - 36 z 166 produktów
 • 46,90 zł

  Wysokiej jakości 5 diodowa (LED) lampka przednia do roweru o szerokim kącie świecenia wraz z długą żywotnością baterii. Wybierz akcesorium rowerowe, które zapewni Ci idealne oświetlenie w codziennej jeździe po mieście, jak i poza nim.

  46,90 zł
  dostępny
 • 48,90 zł

  Dobrej jakości 5 diodowa (LED) lampka przednia do roweru o szerokim kącie świecenia, która wraz z długą żywotnością baterii sprawia, że lampka zapewnia idealne oświetlenie w codziennej jeździe. Nie pozwoli Ci pozostać niezauważonym na drodze. Daje do 120 godzin światła. 

  48,90 zł
  dostępny
 • 37,50 zł

  Lampka przednia do roweru o szerokim kącie świecenia. 3 diody LED (5mm) dają niezwykle mocne światło, co równa się z bezpieczeństwem na drodze.  Dwie baterie AAA zapewniają aż do 200 godzin pracy w trybie szybkim pulsującym. Możliwość wyboru trybu świecenia i miejsca przymocowania lampki. Dodatkowo dyskretny design akcesorium rowerowego sprawia, że nie...

  37,50 zł
  dostępny
 • 99,90 zł 119,90 zł

  Lampka przednia Lezyne KTV Drive to doskonały wybór, dla każdego, kto szuka małego i kompaktowego oświetlenia do codziennej jazdy. Doskonale spisze się nawet w deszczu, gdyż jest wodoszczelna.

  99,90 zł 119,90 zł
  Dodaj
  Promocja!
  Dostępny w wybranych wariantach
 • 159,00 zł 215,00 zł

  Mocne oświetlenie rowerowe, które dobrze oświetli drogę dając aż 9 godzin mocnego ciągłego światła, czy 80 godzin migającego. Lampka na akumulatory AA daje możliwość wielokrotnego ładowania i zmiany zasilania na baterie AA.

  159,00 zł 215,00 zł
  Promocja!
  dostępny
 • 249,00 zł 339,00 zł

  Mały rozmiar, ogromna moc! Akumulator lampki rowerowek z serii Nano Shot ładowany jest przez USB i wystarcza aż do 12 godzin w trybie pulsującym. Zintegrowany wskaźnik niskiego poziomu baterii ostrzega, gdy nadszedł czas, aby naładować lampę. Szybki czas ładowania: 3,5 godz.

  249,00 zł 339,00 zł
  Promocja!
  dostępny
 • 82,00 zł

  Świetnej jakości 1 diodowa (LED) lampka tylna do roweru zasilana akumulatorem ładowanym przez USB, dająca do 15 godzin światła w trybie pulsującym.

  82,00 zł
  dostępny
 • 66,89 zł

  Specjalnie zaprojektowane tryby świecenia zwracają maksymalną uwagę kierowcy. To świetnej jakości 3 diodowa (LED) lampka przednia z technologią OPTICUBE™ zasilana jedną baterią AAA. Dzięki temu oświetleniu rowerowemu kierowca szybko zauważy Cię na drodze. 

  66,89 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 82,90 zł 99,90 zł

  Świetnej jakości 1 diodowa (LED) lampka tylna do roweru zasilana akumulatorem ładowanym przez USB, dająca do 15 godzin światła w trybie pulsującym.

  82,90 zł 99,90 zł
  Promocja!
  dostępny
 • 64,90 zł 84,90 zł

  Specjalnie zaprojektowane 3 tryby świecenia zwracają maksymalną uwagę kierowcy. To świetnej jakości 3 diodowa (LED) lampka rowerowa z technologią OPTICUBE™ zasilana jedną baterią AAA. Dzięki temu oświetleniu rowerowemu kierowca szybko zauważy Cię na drodze. 

  64,90 zł 84,90 zł
  Dodaj
  Promocja!
  Niedostępny
 • 79,90 zł 99,90 zł

  Świetnej jakości 5 diodowa (LED) lampa tylna z technologią OPTICUBE™ zasilana trzema bateriami AAA, dająca do 100 godzin światła w trybie migającym. Znacząco poprawia bezpieczeństwo podczas jazdy w nocy, o brzasku i zmroku.

  79,90 zł 99,90 zł
  Dodaj
  Promocja!
  Niedostępny
 • 76,50 zł 85,00 zł -10%

  Najnowszy produkt firmy Knog specjalizującej się w produkcji Lampek rowerowych oraz zapięć. Knog Blinder 1 posiada bardzo jasną diodę LED, która świeci mocą do 20 lumenów w przedniej oraz do 11 lumenów w tylnej lampce. Dzięki temu lampka zapewnia dobrą widoczność na drodze.

  76,50 zł 85,00 zł -10%
  Dodaj
  Promocja!
  Niedostępny
Wyświetlono 25 - 36 z 166 produktów