Strona wykorzystuje technologię plików cookies. Zaakceptuj politykę prywatności , by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.

Zgadzam się
alltheway.pl

Lista produktów marki Litelok

Litelok zasłyneła na Kikstarterze innowacyjnym zapięciem rowerowym. Zapięcie posiada najwyższe osceny bezpieczęństwa i waży tylko 1kg co jest dużym sukcesem względem innych zapięć

Litelok zapięcia rowerowe

Litelok założona przez Neil Barron, który posiada wieloletnie doświadczenie w aeronautyce i astronautyce. Jest projektantem pracującym wcześniej w firmach zajmujących się lotami kosmicznymi oraz Rolls-Royce. Dużą innowacją Litelok jest materiał z którego wykonano zapięcie - Boaflexicore®. Skład tworzywa jest tajemnicą firmy jego cechy czyli niska waga i odporność mogą sporo zamieszać na rynku zapięć rowerowych.

There are 4 products.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Zapięcie Litelok Silver

Litelok Silver to najlżejsze na świecie zabezpieczenie rowerowe z certyfikatem Sold Secure Silver. Dostępne jest w trzech rozmiarach, z których najmniejszy waży zaledwie 630 g. Zapięcie rowerowe Litelok Silver jest elastyczne i łatwe w transporcie. Można je nosić jak pasek. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich rowerzystów w każdym wieku.

Cena 310,00 zł
  • Out of stock

Koszyk

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

Nie masz konta?
Create an Account