Zapięcie na koło AXA Solid Plus + linka Newton PL150

AXA
8713249237930

Do wysokiej klasy zapięcia rowerowego AXA Solid Plus z linką. można zamocować kabel lub łańcuch. Dzięki temu rower przypniecie do każdej barierki lub stojaka. W zestawie linka AXA Newton PL150.

Więcej

114,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Zapięcie rowerowe AXA Solid Plus jest bardzo lekkie. Zamocowane na stałe nie przeszkadza podczas jazdy. Ergonomiczny kształt i niska waga powodują, że jest to rozwiązanie dla każdego, kto nie chce kupować ciężkiego zabezpieczenia.

Do produkcji korpusu blokady i cylindra zamka użyto hartowanej stali. Dodatkowo specjalna płytka chroni zamek przed przewierceniem. Utrata kluczyka to nie powód do zmartwień. Internetowy serwis AXA łatwo pomoże Wam uzyskać duplikat.

Zapięcie montować na kilka sposobów. Elastyczne mocowanie dopasować można do każdego rodzaju i kształtu ramy, nawet tych niestandardowych. Zapięcie rowerowe AXA Solid Plus posiada certyfikaty bezpieczeństwa ART2, SBSC, Finlanssia, Varefakta i Sold Security Silver.

W zestawie z linką o średnicy 10 mm i dłogości 150cm z łatwością przypniemy do każdego stojaka rowerowego.

Specyfikacja:

  • Poziom bezpieczeństwa: 11/15
  • Materiał: hartowana stal
  • Możliwość dopięcia łańcucha/kabla
  • Elastyczne mocowanie do każdego kształtu ramy
  • linka długości 150 cm i średnicy 10mm

 security index 15

Bezpieczeństwo

Wykorzystanie dobrej jakości stali zapewnia odporność na cięcie i próby rozerwania zapięcia. Dodatkowo możesz doczepić do niego wiele modeli kabli i łańcuchów. Posiada płytkę chroniąca zamek przez próbą przewiercenia. Zapięcie ma certyfikat bezpieczeństwa ART2 i Sold Security Silver. Twój rower będzie bezpieczny!

            

Wygoda

Jeśli macie dość dużych i ciężkich zabezpieczeń, to zapięcie jest właśnie dla Was. Ergonomiczny kształt i mała waga pozwalają łatwo zabrać je ze sobą. Dodatkowo możecie dobrać do niego łańcuch lub kabel, który również odpowiadać będzie Waszym wymaganiom.

W zestawie linka długości 150 cm.

linka AXA LP 150 cm w zestawie

Masz dosyć swojej blokady?

Ciężko Wam dopasować blokadę do Waszego roweru? Szukacie uniwersalnego zapięcia, pasującego do więcej niż jednego roweru? Blokadę można stosować do różnych kół! Duża średnica zapięcia pozwala na montaż także na kołach z błotnikiem.

Pomoc przy zgubieniu klucza.

Jeśli zgubisz kluczyk nie musisz się martwić. Wystarczy wejść na stronę internetową producenta. Możesz zamówić zapasowy kluczyk! 

Specyfikacja

ZapięcieKluczyk
Sold SecureSilver
Path: > > > Zapięcie na koło AXA Solid Plus + linka Newton PL150

Inne produkty