Obniżka! Blokada tarczy Kryptonite Evolution Series 4 z linką Powiększ

Blokada tarczy Kryptonite Evolution Series 4 z linką

Kryptonite
720018999591

Kryptonite Evolution Series 4 to bardzo wytrzymała blokada tarcy hamulcowej. Osiąga wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki czemu minimalizuje ryzyko kradzieży. To nowoczesny sprzęt, który dzięki zastosowaniu najnowszej technologii znakomicie spełnia swoją funkcję. W zestawie z linką informującą o założonej blokadzie oraz pokrowcem.

Więcej

239,00 zł

-80,00 zł

319,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

logo kryptonite

Blokada tarczy hamulcowej Kryptonite Evolution Series 4 to kompaktowy sprzęt przeznaczony do zabezpieczania motocykli. Zestaw składa się z kłódki z pałąkiem o średnicy 14 mm wykonanej z utwardzanej stali oraz linki, mającej na celu przypomnienie kierowcy o zdjęciu zapięcia z tarczy przed startem. Dołączone są także trzy klucze, w tym jeden ze świecącą diodą i specjalny pokrowiec. Zastosowanie w blokadzie zasuwanej osłony pozwala chronić mechanizm zamka przed zniszczeniem i zabrudzeniem. O niezwykłej wytrzymałości blokady motoru Evolution Series 4 świadczy między innymi owalna poprzeczka zamka o podwyższonej odporności. Stosowanie blokady hamulca Evolution Series 4 maksymalnie minimalizuje ryzyko kradzieży motocykla czy też skutera, co potwierdza przyznanie sprzętowi na podstawie przeprowadzanych testów 8/10 w skali bezpieczeństwa.

Blokada tarczy Kryptonite Evolution Series 4 w zestawie posiada także linkę informacyjną. Linkę przyczepioną do blokady zakładamy na kierownicę motoru. Zawsze przy zakładaniu blokady zakładamy linkę dzięki czemu nie uruchomimy motoru nie zdejmując blokady. Linka pomaga nam pamiętać o blokadzie by nie uszkodzić motoru.

W zestawie dołączony jest także pokrowiec z kordury do transportu zabezpieczenia.

Cechy:

  • wymiary wewnętrzne pałąka 48mm x 54mm
  • zamek krążkowy z 2 ryglami
  • w zestawie: linka-przypominacz, pokrowiec oraz trzy klucze
  • pałąk o średnicy 14 mm
  • 8/10 w skali bezpieczeństwa
  • waga 0,84 kg

Key Safe Program - możliwość odzyskania zgubionego klucza!

To zapięcie jest objęte programem dzięki któremu rejestrując na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny używanego klucza lub zachowując go w innym bezpiecznym miejscu możemy odzyskać klucz. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia klucza można uzyskać zapasowy kontaktując się z producentem. 2 klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za dodatkową opłatą.

Specyfikacja

Zapięcie Kluczyk
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej) 8 poziom
Waga 0,84 kg
Szerokość 48 mm
Wielkość 54 mm
Path: > > > Blokada tarczy Kryptonite Evolution Series 4 z linką

Inne produkty