Pompka Lezyne HP Drive S

119,90 zł
Brutto

Pompka do roweru Lezyne HP Drive S, dedykowana do wąskich opon wysokociśnieniowych, stosowanych w rowerach szosowych i niektórych rowerach miejskich, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada uniwersalny wężyk ABS Flex Hose, pasujący do zaworów Pesta, Dunlop i Schrader.

Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Zarówno tłok, jak i korpus pompki wykonane są z toczonego na maszynie CNC aluminium. Zapewnia to wysoką precyzję wykonania. Rączka i zaślepki wykonane są z materiału kompozytowego dającego dużą trwałość.

Kompaktowa konstrukcja i małe wymiary pompki do roweru HP Drive S czynią ją funkcjonalną i łatwą do zabrania na każdą przejażdżkę czy wycieczkę.

Lezyne HP Drive S wyposażona jest w elastyczny wężyk z systemem odpowietrzania ABS. Wypuszczając powietrze z wężyka pompki, odkręcimy go od zaworu, nie ryzykując zniszczenia gwintu. Wraz z pompką otrzymacie wykonany z kompozytu uchwyt na ramę.

Specyfikacja:

  • Tryb: wysokie ciśnienie (HP)
  • Zawór: Presta, Schrader, Dunlop
  • Ciśnienie: 120 psi / 8.3 bar
  • Materiał: aluminium i materiał kompozytowy
  • Waga: 77 g
  • Długość: 170 mm

Aluminiowa konstrukcja

Zapewnia lekkość i funkcjonalność oraz elegancki wygląd pompki. Wysoka precyzja wykonania, dzięki zastosowaniu w produkcji maszyn typy CNC.

Elementy wykonane z kompozytu

Wzmocnione włókna węglowe dające wysoką wytrzymałość, odporność na zużycie oraz długi czas użytkowania.

Tryb pompowania High Pressure

Pompka dedykowana do rowerów szosowych i miejskich rowerów o wąskich oponach, wymagających wysokiego ciśnienia.

ABS Flex Hose

Guzik ABS pozwala wypuścić powietrze z wężyka pompki, dzięki czemu można go łatwo odkręcić, nie ryzykując uszkodzenia gwintu za zaworze.

Pasuje do zaworów typu Presta (SV/FV)

Zawór o bardzo małej średnicy to Presta. Występuje w większości dętek oraz w obręczach bezdętkowych. Korzystają z niej profesjonaliści i amatorzy, gdyż zapewnia większą wytrzymałość kół. Pompka do roweru Sport Drive HP wyposażona jest w elastyczny wężyk o dwóch końcówkach, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Presta.

Pasuje do zaworów typu Schrader (AV)

Potocznie nazywany „wentylem samochodowym”, gdyż najczęściej występuje w dętkach i felgach samochodowych. Występuje również w dętkach rowerowych oraz amortyzatorach. Posiada bardzo szeroki otwór. Pompa do roweru Sport Drive HP wyposażona jest w elastyczny wężyk o dwóch końcówkach, dlatego doskonale pasuje do zaworów typu Schrader.

Instrukcja

1. Odkręć wężyk i wyjmij go z rączki pompki
2. Dopasuj odpowiedni koniec pompki do zaworu Presta/Dunlop lub Schrader; drugi koniec wężyka przykręć do pompki
3. Pasujący koniec wężyka przykręć do otwartego zaworu, a następnie napompuj oponę.

W zaworach Presta z wymiennym rdzeniem: Przed użyciem pompki, wyjmij rdzeń zaworu i nałóż niewielką ilość smaru na gwint rdzenia. Ponownie umieść go w zaworze i porządnie dokręć.

4712805976652

Opis

Pompka na naboje CO2
Nie
Rodzaj zaworu
Presta/Samochodowy/Dunlop
Maksymalne ciśnienie
120 psi / 8.3 bar
Waga
77 g
Rodzaj
HP ( wysokie ciśnienie )
Wysokość
170 mm

Specyficzne kody

ean13
4712805976652

Zobacz także