Promocja! Pompka podłogowa Lezyne SPORT DIGITAL DRIVE ABS2 220psi cyfrowy manometr srebrna Powiększ

Pompka podłogowa Lezyne Sport Digital Drive ABS2 220psi cyfrowy manometr srebrna

Lezyne
4712805985265

Pompka podłogowa Lezyne Sport Digital Drive ABS2 wykonana z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Maksymalne ciśnienie jakie osiąga to 220 psi / 15 bar. Posiada ABS Flip-Thread Chuck i niezwykle długi 130 centymetrowy przewód. Kompatybilna z zaworami Presta oraz Schrader zawiera również precyzyjny, łatwy do odczytania 2.5" manometr. To produkt wysokiej klasy, bardzo elegancki i funkcjonalny.

Więcej

239,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

logo lezyne

Pompka wykonana z wyjątkową precyzją. Posiada bardzo stabilną podstawę z materiału kompozytowego Composite Matrix.
Solidny stalowy korpus i tłok doskonale uzupełnia elegancka rączka z lakierowanego drewna. Całość dopełniają kompozytowe złącza. Przewód o długości 130 cm ABS Flip-Thread Chuck pozwala na łatwe dotarciezarówno do dętek z wentylem typu Presta (rowerowym) jak i Schrader (samochodowym). Końcówka Speed Chuck zapewnia, że pompka jest kompatybilna z pełnymi kołami. Lezyne  Sport Digital Drive ABS2 posiada precyzyjny i czytelny 2.5" cyfrowy manometr. Pompka jest dopracowana w najmniejszym szczególe. Ponadto jest niezwykle stylowa, dzięki pokryciu solidnego stalowego korpusu metaliczną farbą.

CECHY:

 • Max ciśnienie: 220 psi / 15 bar.
 • Kolor: czarny, biały
 • Kompatybilna z zaworami Presta i Schrader.
 • Wymiary: 15 x 20 x 63.5 cm.
 • Waga: 1,7 kg.

Końcówka z ABS

Końcówka ABS jest nizwykle wygodne rozwiązanie w pompowaniu roweru. Końcówka obsługuje oba typy wentyli i co najważniejsze - jest nakręcana. Dzięki temu jest niezwykle precyzyjna. Daje możliwość regulacji ciśnienia dzięki mozliwości spuszczenia powietrza specjalnym guzikiem. Dzieki precyzyjnemu nakręcaniu końcówki ABS na dętkę nie wyginamy wykręcanego bolca w wentylu presta.

końcówka z ABS

Cyfrowy manometr

Manometr w pompce Lezyne Sport Digital Drive ABS2 to najdokładniejszy cyfrowy miernik, wśród dostępnych na naszym rynku, pompek serwisowych. Dzięki niemu uzyskamy bardzo precyzyjny i powtarzalny pomiar ciśnienia. To produkt wysokiej klasy, doceniany wśród zawodników w różnych dyscyplinach kolarstwa.

cyfrowy miernik Lezyne

TECHNOLOGIE:

 • HP - Dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoku, pompka przystosowana jest do wysokich ciśnień. Ta technologia pozwala na to, że pompka jest w stanie łatwo napompować np. rower szosowy.

 • ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Wiele istotnych elementów pompki takich jak np: uchwyt, korpus, tłoki wykonanych jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium.

 • CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Konstrukcja pompki jest bardzo precyzyjna i trwała dzięki zastosowaniu aluminium obrabianego CNC.

 • ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

 • THREADED CONNECTION - Końcówka pompki jest podwójnie gwintowane, kompatybilna zarówno z wentylami typu Presta jak i Schrader. Dzięki zastosowaniu tej technologii, połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

 • SLIP-FIT SYSTEM - to kombinacja ABS Flip-Thread Chuck i Speed Chuck, przeznaczonych do szybkiej zmiany zaworu (tylko Presta). Dzięki zaprojektowaniu tego połączenia pod kątem 90 stopni, możliwe jest łatwe pompowanie dętek z trudnym dostępem do wentyla. W połączeniu z ABS Flip-Thread Chuck, Speed Chuck umożliwia działanie wszystkich funkcji ABS.

Specyfikacja

Pompka na naboje CO2Nie
Rodzaj zaworuPresta/Samochodowy/Dunlop
Maksymalne ciśnienie15 bar i więcej
Path: > > > Pompka podłogowa Lezyne Sport Digital Drive ABS2 220psi cyfrowy manometr srebrna