• Wyprzedaż!

Pompka podłogowa Lezyne Sport Digital Drive ABS2 220psi cyfrowy manometr srebrna

239,00 zł
Brutto

Pompka podłogowa Lezyne Sport Digital Drive ABS2 wykonana z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Maksymalne ciśnienie jakie osiąga to 220 psi / 15 bar. Posiada ABS Flip-Thread Chuck i niezwykle długi 130 centymetrowy przewód. Kompatybilna z zaworami Presta oraz Schrader zawiera również precyzyjny, łatwy do odczytania 2.5" manometr. To produkt wysokiej klasy, bardzo elegancki i funkcjonalny.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

logo lezyne

Pompka wykonana z wyjątkową precyzją. Posiada bardzo stabilną podstawę z materiału kompozytowego Composite Matrix.
Solidny stalowy korpus i tłok doskonale uzupełnia elegancka rączka z lakierowanego drewna. Całość dopełniają kompozytowe złącza. Przewód o długości 130 cm ABS Flip-Thread Chuck pozwala na łatwe dotarciezarówno do dętek z wentylem typu Presta (rowerowym) jak i Schrader (samochodowym). Końcówka Speed Chuck zapewnia, że pompka jest kompatybilna z pełnymi kołami. Lezyne  Sport Digital Drive ABS2 posiada precyzyjny i czytelny 2.5" cyfrowy manometr. Pompka jest dopracowana w najmniejszym szczególe. Ponadto jest niezwykle stylowa, dzięki pokryciu solidnego stalowego korpusu metaliczną farbą.

CECHY:

 • Max ciśnienie: 220 psi / 15 bar.
 • Kolor: czarny, biały
 • Kompatybilna z zaworami Presta i Schrader.
 • Wymiary: 15 x 20 x 63.5 cm.
 • Waga: 1,7 kg.

Końcówka z ABS

Końcówka ABS jest nizwykle wygodne rozwiązanie w pompowaniu roweru. Końcówka obsługuje oba typy wentyli i co najważniejsze - jest nakręcana. Dzięki temu jest niezwykle precyzyjna. Daje możliwość regulacji ciśnienia dzięki mozliwości spuszczenia powietrza specjalnym guzikiem. Dzieki precyzyjnemu nakręcaniu końcówki ABS na dętkę nie wyginamy wykręcanego bolca w wentylu presta.

końcówka z ABS

Cyfrowy manometr

Manometr w pompce Lezyne Sport Digital Drive ABS2 to najdokładniejszy cyfrowy miernik, wśród dostępnych na naszym rynku, pompek serwisowych. Dzięki niemu uzyskamy bardzo precyzyjny i powtarzalny pomiar ciśnienia. To produkt wysokiej klasy, doceniany wśród zawodników w różnych dyscyplinach kolarstwa.

cyfrowy miernik Lezyne

TECHNOLOGIE:

 • HP - Dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoku, pompka przystosowana jest do wysokich ciśnień. Ta technologia pozwala na to, że pompka jest w stanie łatwo napompować np. rower szosowy.

 • ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Wiele istotnych elementów pompki takich jak np: uchwyt, korpus, tłoki wykonanych jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium.

 • CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Konstrukcja pompki jest bardzo precyzyjna i trwała dzięki zastosowaniu aluminium obrabianego CNC.

 • ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

 • THREADED CONNECTION - Końcówka pompki jest podwójnie gwintowane, kompatybilna zarówno z wentylami typu Presta jak i Schrader. Dzięki zastosowaniu tej technologii, połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

 • SLIP-FIT SYSTEM - to kombinacja ABS Flip-Thread Chuck i Speed Chuck, przeznaczonych do szybkiej zmiany zaworu (tylko Presta). Dzięki zaprojektowaniu tego połączenia pod kątem 90 stopni, możliwe jest łatwe pompowanie dętek z trudnym dostępem do wentyla. W połączeniu z ABS Flip-Thread Chuck, Speed Chuck umożliwia działanie wszystkich funkcji ABS.
4712805985265

Opis

Pompka na naboje CO2
Nie
Rodzaj zaworu
Presta/Samochodowy/Dunlop
Maksymalne ciśnienie
15 bar i więcej