Żel izotoniczny SiS GO Energy + Caffeine 60ml

Science in Sport

Żel izotoniczny SiS GO Energy + Caffeine 60ml jest pierwszym takim produktem na rynku, przeznaczonym dla sportowców. Zawarte w nim węglowodany i kofeina dodadzą Ci energii oraz poprawią Twoją koncentrację.

Więcej

6,99 zł

Płatności

Więcej informacji

SiS logo

Jedna tubka żelu dostarcza 22 g węglowodanów i 75 mg kofeiny. Produkt dobrze sprawdza się przy długotrwałym wysiłku, jak również przy treningu krótkim, ale bardzo intensywnym. Węglowodany szybko uwalniają dodatkową porcję energii, a kofeina zmniejsza uczucie zmęczenia i poprawia koncentrację.

Specyfikacja:

  • Produkt zawiera 22 g węglowodanów i 75 mg kofeiny
  • Łatwo się wchłania
  • Nie wymaga popijania
  • Dostarcza energii szybciej i skuteczniej, niż produkty wymagające przyjmowania z wodą
  • Nie zawiera laktozy, glutenu, pszenicy, orzeszków ani soi
  • Lekkie, małe i wygodne opakowanie
  • Odpowiedni dla wegan i wegetarian
  • Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 16 roku życia ani kobiet w ciąży
  • Żel dostępny w 4 smakach: jagodowy, cytrusowy, cola i podwójne espresso

Od razu gotowe do spożycia

Żel izotoniczny SiS GO Energy + Caffeine 60ml można konsumować bez popijania oraz rozrabiania z wodą. Nie należy jednak zapominać o dobrym nawodnieniu organizmu w trakcie treningu. 

Kofeina w żelu

Produkt zawiera 75 mg kofeiny, która ma działanie pobudzające i dodaje energii. Zmniejsza uczucie zmęczenia i poprawia koncentrację. Dodatkowo, żel kofeinowy nie pozostawia osadu na zębach oraz jest lekko strawny. 

Zalecane zastosowanie

W przypadku ćwiczeń intensywnych, ale krótkotrwałych zaleca się spożycie jednej tubki godzinę przed treningiem. Natomiast przy długotrwałym wysiłku nie powinno się konsumować więcej niż 2 podwójne kofeinowe żele dziennie. Trzeba przy tym pamiętać o nawadnianiu organizmu.

Przetestuj żel przed zawodami

75 mg kofeiny zawartych w Żelu izotonicznym SiS GO Energy + Caffeine 60ml odpowiada jednej filiżance kawy lub puszce napoju energetyzującego. Każdy znosi spożycie kawy inaczej, więc upewnij się i wypróbuj żel podczas treningu, zanim skonsumujesz go w czasie zawodów.

Wygodne i praktyczne opakowanie

Aby otworzyć Żel izotoniczny SiS GO Energy + Caffeine 60ml, wystarczy oderwać górną część opakowania. Ponadto, produkt jest lekki i mały, dlatego zmieści się w tylnych kieszonkach koszulki kolarskiej, torbie rowerowej lub nerce. Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby nie rozdarło się ani nie pękło podczas jazdy bądź wykonywania ćwiczeń.

SiS pan na rowerze

Dla każdego

Żel izotoniczny SiS GO Energy + Caffeine 60ml nie zawiera laktozy, glutenu, pszenicy, orzeszków i soi, dlatego jest odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy, uczulonymi na orzechy, gluten, pszenicę i soję. Mogą go spożywać również wegetarianie i weganie.

dla każdego SiS

Tabela kaloryczna
Wartościna 100mlna porcję 60ml
Wartość energetyczna627/148 kcal376/89 kcal
Białko0.0g0.0g
Węglowodany37g22g
w tym cukry1.3g0.8g
Tłuszcze0.0g0.0g
w tym tłuszcze nasycone0.0g0.0g
Sól0.1g0.04g
Kofeina125mg75mg
Path: > > Żel izotoniczny SiS GO Energy + Caffeine 60ml

Inne produkty