Odtłuszczacz Finish Line Ecotech 2 600ml butelka Powiększ

Odtłuszczacz Finish Line Multi 600ml butelka Ecotech 2

Finish Line
036121710375

Silny i bezpieczny odtłuszczacz do częsci metalowych i gumowych roweru. Bez ryzyka uszkodzenia powierzchni lakierowanych, uszczelek, gumowych części itd. Odtłuszczacz w butelce, możemy zastosować w maszynkach do czyszczenia łańcucha.

Finish Line oleje i smary do roweru

Więcej

dostępny

49,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Odtłuszczacz Finish Line Multi (Ecotech 2) to świetny sposób na czysty i zadbany rower. Najcześciej przed nałożeniem smaru należy cały napęd dobrze wyczyścić. Nie ma lepszego sposobu na usunięcie starego smaru zmieszanego z piaskiem i błotem niż Ecotech 2. Bardzo skuteczny a do tego bezpieczny. Nie uszkadza powierzchni lakierowanych, uszczelek, części gumowych. Ponadto w 100% ulega biodegradacji. Odtłuszczacz możemy wykorzystać także do czyszczenia innych komponentów naszego roweru, nie narażając ich na ryzyko uszkodzenia, jak to bywa w przypadku mocnych rozpuszczalników.

Pojemność w butelce Finish Line Multi to 600 ml. Środek można stosować za pomocą szmatki. Łańcuch roweru można namaczać w zamkniętym pojemniku w płynie.

Producenci łańcuchów odradzają używania benzyny i rozpuszczalników, mogą się one przyczynić do zniszczenia łańcucha.

Finish Line Multi czyszczenie napędu roweru

Jaki środek czyszczący do roweru wybrać?

W zależności od przeznaczenie Finish Line proponuje różnego rodzaju środki czyszczące. Od środków przeznaczonych do czyszczenia napędu roweru ( łańcuch, kaseta, zębatki przerzutek) do uniwersalne środki do mycia roweru. Ważną cechą specjalnych środków do czyszczenia napędu roweru jest nie wysuszanie powierzchni metalu. Finish Line podobnie jak firmy produkujące łańcuchy rowerowe odradzają używanie benzyny do czyszczenia roweru, która osusza i utrudnia oliwienie ogniw łańcucha roweru.

Porównanie środków czyszczących do roweru Finish Line
Path: > > > > Odtłuszczacz Finish Line Multi 600ml butelka Ecotech 2

Inne produkty