Odtłuszczacz Finish Line Multi 360ml aerozol Ecotech

40,90 zł
Brutto

Silny i bezpieczny odtłuszczacz do częsci metalowych i gumowych roweru. Bez ryzyka uszkodzenia powierzchni lakierowanych, uszczelek, gumowych części itd. Aerozol Finish Line Multi umożliwa skuteczną aplikację odtłuszczacza w trudno dostępnych miejscach. Bezkonkurencyjny w czyszczeniu napędu.

Finish Line oleje i smary do roweru
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Odtłuszczacz Finish Line Multi (Ecotech 2) to świetny sposób na czysty i zadbany rower. Najcześciej przed nałożeniem smaru należy cały napęd dobrze wyczyścić. Nie ma lepszego sposobu na usunięcie starego smaru zmieszanego z piaskiem i błotem niż Ecotech 2. Bardzo skuteczny a do tego bezpieczny. Nie uszkadza powierzchni lakierowanych, uszczelek, części gumowych. Ponadto w 100% ulega biodegradacji. Odtłuszczacz możemy wykorzystać także do czyszczenia innych komponentów naszego roweru, nie narażając ich na ryzyko uszkodzenia, jak to bywa w przypadku mocnych rozpuszczalników. Aplikacja za pomocą aerozolu pozwoli na szybkie i skuteczne czyszczenie części.

Pojemność aerozolu Finish Line Multi to 360 ml.

Producenci łańcuchów odradzają używania benzyny i rozpuszczalników, mogą się one przyczynić do zniszczenia łańcucha.

Finish Line Multi czyszczenie napędu roweru

Jaki środek czyszczący do roweru wybrać?

W zależności od przeznaczenie Finish Line proponuje różnego rodzaju środki czyszczące. Od środków przeznaczonych do czyszczenia napędu roweru ( łańcuch, kaseta, zębatki przerzutek) do uniwersalne środki do mycia roweru. Ważną cechą specjalnych środków do czyszczenia napędu roweru jest nie wysuszanie powierzchni metalu. Finish Line podobnie jak firmy produkujące łańcuchy rowerowe odradzają używanie benzyny do czyszczenia roweru, która osusza i utrudnia oliwienie ogniw łańcucha roweru.

Porównanie środków czyszczących do roweru Finish Line
036121710368

Zobacz także