Odtłuszczacz Finish Line Speed Bike 558 ml aerozol

54,90 zł
Brutto

Finish Line Speed Bike to prosty i szybki sposób do czyszczenia roweru. Oczyszcza i odtłuszcza metalowe części. Szczególnie polecany do czyszczenia tarcz hamulcowych, przerzutek i części gwintowanych. Aplikacja w aerozolu pozwala na dokładne i skuteczne czyszczenie.

Finish Line oleje i smary do roweru
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Finish Line Speed Bike ( wcześniej Speed Clean) to środek do zadań specjalnych, przeznaczony do czyszczenia precyzyjnych części roweru. Odtłuszczacz wypiera wodę, po zastosowaniu odparowuje i nie pozostawia nalotu na powierzchni. Nie musimy używać żadnych szczotek czy innych narzędzi podczas czyszczenia. Amerykańska firma Finish Line jest gwarantem skuteczności tego środka i oferuje Speed jako najmocniejszy środek na silne zabrudzenia. Aerozol gwarantuje skuteczne i precyzyjne aplikowanie środka.

Finish Line Speed Bike wykorzystuje technologię suchego odtłuszczania. Speed Bike został opracowany z wyspecjalizowanymi rozpuszczalników, które rozkładają tłuszcz i brud i oraz rozpuszczalników, których specjalnością jest usuwanie zabrudzeń organicznych, takich jak kurz i brud.

Jak sama nazwa wskazuje, Speed Bike Degreaser™ to najszybszy sposób, aby oczyścić układ napędowy. Dla większości zastosowań nie są wymagane, pędzle i narzędzia specjalistyczne. Od prędkości rowerów Odtłuszczacz ™ nie pozostawia pozostałości i szybko schnie. Po użyciu środka Speed Bike olej smarujący może być stosowany natychmiast.

Czyszczenie części rowerowych środkiem Finish Line Speed Clean

Jaki środek czyszczący do roweru wybrać?

W zależności od przeznaczenie Finish Line proponuje różnego rodzaju środki czyszczące. Od środków przeznaczonych do czyszczenia napędu roweru ( łańcuch, kaseta, zębatki przerzutek) do uniwersalne środki do mycia roweru. Ważną cechą specjalnych środków do czyszczenia napędu roweru jest nie wysuszanie powierzchni metalu. Finish Line podobnie jak firmy produkujące łańcuchy rowerowe odradzają używanie benzyny do czyszczenia roweru, która osusza i utrudnia oliwienie ogniw łańcucha roweru.

Porównanie środków czyszczących do roweru Finish Line
036121710344

Zobacz także