Kluczyk podręczny Lezyne RAP-6 6kluczy czarny Powiększ

Kluczyk podręczny Lezyne RAP-6 6 kluczy

Lezyne
4712805971411

Kluczyk podręczny Lezyne RAP-6 6 kluczy to lekki zestaw, składający się z podstawowych narzędzi LEZYNE: Torx, Allen oraz śrubokręt. Charakteryzuje się trwałością, dużą wytrzymałością, a także bardzo niską wagą.

Więcej

59,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Narzędzia Lezyne RAP-6 są niezwykle funkcjonalne. Tłoczone z aluminium płytki boczne są lekkie i wyprofilowane. Klucze są niezwykle trwałe i odporne na korozję, a zamocowanie ich w jednej osi zwiększa sztywność narzędzi i poprawia ergonomię.

Cechy:

  • Klucze imbusowe - 3 / 4 / 5 / 6 mm
  • Klucz krzyżakowy
  • Klucz gwiazdkowy T25
  • Kolor: czarny
  • Waga: 74 g


TECHNOLOGIE:

ALUMINIUM - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania wielu elementów.

CHROME VANADIUM – Chromowo - wanadowa stal (CRV) jest twardsza od standardowej stali, zaprojektowana została specjalnie do wykończenia narzędzi.

CENTER PIVOT BITS - Precyzyjna obróbka CNC konstrukcji zwiększa sztywność urządzeń i poprawia ich ergonomię, a jednocześnie obniża wagę.

LEZYNE

Lezyne to amerykańska firma, założona w 2007 roku Firma Lezyne powstała w 2007 roku za sprawą niemieckiego kolarza Micki Kozuschka. Zaledwie pod dwóch latach działalności została wyróżniona trzecim miejscem za najlepszą markę przez niemiecki magazyn Mountain Bike. Produkty firmy Lezyne są najwyższej jakości, oryginalne, nowoczesne, stroniące od taniego plastiku. Choć jest to firma nowa na scenie to ich misją jest tworzenie akcesoriów znakomicie zaprojektowanych, inteligentnie skonstruowanych i w pełni funkcjonalnych. Lezyne to połączenie pasji do jazdy na rowerze oraz zamiłowanie do projektowania.   

Path: > > > Kluczyk podręczny Lezyne RAP-6 6 kluczy

Inne produkty