Zapięcie składane OnGuard Heavy Duty 8116 K9 -69cm

115,90 zł
Brutto

Wysokiej jakości składane zapięcie rowerowe OnGuard Heavy Duty 8116 K9 o długości 69 cm. Wykonane ze stali hartowanej. W zestawie uchwyt rowerowy oraz 5 kluczy.

rating

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

OnGuard - zapięcia rowerowe
K-9 seria zapięć OnGuard

OnGuard Heavy Duty 8116 K9 to mocne, składane zapięcie z hartowanej stali posiadające uchwyt rowerowy w zestawie. Ten model zapięcia to połączenie funkcjonalności łańcucha i mocy U-locka. Mocny mechanizm zamykania i hartowane stalowe płytki czynią to zabezpieczenie rowerowe jeszcze pewniejszym. Seria OnGuard K-9 to cieszące się uznaniem wśród rowerzystów i motocyklistów zapięcia.

Cechy:

  • Długość: 69 cm
  • Mechanizm bębenkowy: Z-Cylinder, Rodzaj Europejski
  • Materiał: Hartowane stalowe płytki
  • Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem, w tym 1 z małą lampką LED
  • Waga: 0,490 kg
  • Poziom bezpieczeństwa: 70/100
  • Etui na zapięcie w zestawie

To wyjątkowe zapięcie łączy w sobie zalety bezpieczeństwa U-locka z łatwością obsługi i wszechstronnością łańcucha. Kompaktowe zapięcie OnGuard Link Plate Lock K9 COMBO 8116 po złożeniu zajmuje naprawdę mało miejsca. Po rozłożeniu natomiast zapięcie OnGuard 8116 ma długość odpowiednią do przypięcia roweru za ramę i koło do słupa lub innego stałego obiektu. W zestawie uchwyt do roweru ułatwiający transport zapięcia.


Z-Cylinder

Z-Cylinder to mechanizm ochrony zamka, który zabezpiecza zamek przed atakiem typu BumpBlock™. Mechanizm zamka jest zamknięty w ultra-hartowanej stali dzięki czemu oprze się wierceniu czy ciągnięciu.Z-Cylinder ochrona zamka OnGuardZ-Cylinder ochrona zamka OnGuard

Etui na zapięcie

Etui na zapięcie umożliwia zamocowanie do ramy roweru. Etui na zapięcie OnGuard 8116 jest uniwersalne, a konstrukcja pozwala na umieszczenie w różnych miejscach roweru. Uchwyt wykonany jest z gumy by nie uszkodzić ramy roweru. https://alltheway.pletui na zapiecie

5 kluczy w zestawie

OnGuard wyposażył zapięcie w 5 kluczy z których jeden posiada podświetlenie diodą. 5 kluczy w zestawie zapięcia OnGuard

7290001281161

Opis

Zapięcie
Kluczyk

Zobacz także