Uchwyt ścienny Peruzzo Cool Bike 360°

169,00 zł
Brutto

Uchwyt ścienny Peruzzo Cool Bike dostosowany do wielu rodzajów ram. Uchwyt jest w stanie utrzymać rower do 17 kg. Rower możemy zawiesić na uchwycie w kilku punktach. Możliwość obracania uchwytu o 360 stopni, co daje bardzo dużo rozwiązań wieszania roweru. Niezwykle praktyczny, a przy tym świetnie komponujący się w domowych wnętrzach. 

Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Uchwyt ścienny Peruzzo Cool Bike posłuży jako świetny wieszak na rower zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Specjalny design umożliwia powieszenie roweru w wielu konfiguracjach. Uchwyt Peruzzo Cool Bike jest uchwytem obrotowym dzięki czemu można dostosować do wieszania konkretnego roweru. Uchwyt jest opatentowany przez firmę Peruzzo.

Wymiary uchwytu 11,5 x 11,5 x 38 cm umożliwią powieszenie rowerów z szeroką kierownicą. Powiesimy zarówno rower szosowy i jak i górski często z szerszą kierownicą.

Nośność wieszaka do 20 kg, co umożliwi powieszenie większości rowerów.

Firma Peruzzo zajmuje się od ponad 20 lat, produkcją uchwytów ściennych, bagażników, przyczepek i innych akcesoriów rowerowych. Włoska firma wykonuje również bagażniki na rowery do przewożenia samochodem. Produkcja Peruzzo od początku istnienia firmy całkowicie odbywa się we Włoszech, gdzie kolarstwo jest jednym z najbardziej popularnych dyscyplin. Najwyższą jakość produktów Peruzzo potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2000.

Specyficzne kody

ean13
4055149062002

Zobacz także