Szczotka Finish Line Grunge Brush + EcoTech 120ml + Teflon Plus 60ml

88,90 zł
Brutto

Prosta ale niezwykle wydajna szczotka o dwóch końcówkach służąca do czyszczenia elementów napędowych roweru. Dostępna w zestawie z odtłuszczaczem Ecotech-2 120 ml oraz z olejem Teflon Plus 60 ml.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Czyszczenie łańcucha i przekładni nigdy nie było szybsze i łatwiejsze! Szczotka czyści łańcuch z wszystkich czterech boków łańcucha. Końcówka z długiego włosia dogodnie czyści inne elementy takie jak koronki przerzutek, mechanizm korbowy, hamulce i pedały. Regularne czyszczenie zapobiega przedwczesnemu zużyciu łańcucha i kół zębatych, eliminując brud zapewniamy sprawne działanie układu napędowego i hamulców. Idealna szczotka do łańcucha rowerowego.

Olej Finish Line Teflon Plus Dry to wysokiej klasy produkt, szczególnie zalecany do warunków suchych i pylistych. Olej do roweru Teflon Plus Dry pomaga utrzymać łańcuch i napęd w czystości. Jest to doskonały wybór dla rowerzysty drogowego jak i terenowego. 

Silny i bezpieczny odtłuszczacz do częsci metalowych i gumowych roweru. Bez ryzyka uszkodzenia powierzchni lakierowanych, uszczelek, gumowych części itd. Odtłuszczacz w butelce, możemy zastosować w maszynkach do czyszczenia łańcucha. 

Zestaw Grunge Brush szczotka i olej do łańcucha rowerowego

Czyszczenie łańcucha rowerowego szczotką Grunge Brush

036121681200

Zobacz także