Lampka Mactronic Scream 02 400lm

Mactronic
5907596110678

Mactronic Scream 02 to mocna lamka rowerowa z diodą Cree XP-G2 to aż 400 lm światła o zasięgu 200m! Wodoodporna alumniowa obudowa odporana na wstrząsy. Lapka posiada regulowany strumień światła.

Więcej

dostępny

175,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Mactronic Scream 02 to mocne światło aż 400 lm, które świetnie radzi sobie zarówno w mieście jak i poza terenem zabudowanym. System podwójnej soczewki pozwala skupiać strumień światła lub go rozproszyć. Z lampką Mactronic Scream 02 świetnie poradzisz sobie podczas nocnych wypadów w teren. Możesz poczuć się pewnie, że w porę zauważysz każdą przeszkodę i nierówność w terenie.

Lampka Mactronic Scream 02 400lm zasilana jest popularnymi bateriami "paluszek" (3 x AAA) na których pracuje do 8 godzin. W porę zostaniesz uprzedzony o konieczności wymiany baterii na nowe dzięki wskaźnikowi baterii.

Mactronic wyposażył Scream 02 w aluminiową uszczelnioną obudowę dzięki czemu jest wodoodporna i bardzo wytrzymała. Spełnia standard IP65.

W zestawie z lampką Mactronic Scream 02 dołączony jest uchwyt rowerowy, baterie oraz zapasowe o-ringi w kolorze czarnym i pomarańczowym.

Lampkę wyróżnia:

  • fluorescencyjny włącznik dzięki któremu z łatwością go znajdziesz. Włącznik informuje także o poziomie baterii
  • ukryty tryb migający. Klikając włącznik zmieniasz kolejno tryby stałe, aby uruchomić tryb migający należy przytrzymać włącznik. Ułatwia to obsługę lampki
  • możliwość łatwego montażu i demontażu lampki dzięki czemu możesz jej używać latarkę ręczną.

Lampka została elegancko opakowana dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent.

Specyfikacja techniczna

Baterie w komplecie:
Fokus:
Materiał:aluminium
Uchwyt do mocowania na rower:
Waga:137g
Wodoodporność:IP65
Wskaźnik poziomu baterii:
Wymiary:126-117 x 36/27,5 mm
Zasięg światła:200 m

Specyfikacja

ZasilanieBaterie
Path: > > > > Lampka Mactronic Scream 02 400lm