Lampka Mactronic Scream 02 400lm

175,00 zł
Brutto

Mactronic Scream 02 to mocna lamka rowerowa z diodą Cree XP-G2 to aż 400 lm światła o zasięgu 200m! Wodoodporna alumniowa obudowa odporana na wstrząsy. Lapka posiada regulowany strumień światła.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Mactronic Scream 02 to mocne światło aż 400 lm, które świetnie radzi sobie zarówno w mieście jak i poza terenem zabudowanym. System podwójnej soczewki pozwala skupiać strumień światła lub go rozproszyć. Z lampką Mactronic Scream 02 świetnie poradzisz sobie podczas nocnych wypadów w teren. Możesz poczuć się pewnie, że w porę zauważysz każdą przeszkodę i nierówność w terenie.

Lampka Mactronic Scream 02 400lm zasilana jest popularnymi bateriami "paluszek" (3 x AAA) na których pracuje do 8 godzin. W porę zostaniesz uprzedzony o konieczności wymiany baterii na nowe dzięki wskaźnikowi baterii.

Mactronic wyposażył Scream 02 w aluminiową uszczelnioną obudowę dzięki czemu jest wodoodporna i bardzo wytrzymała. Spełnia standard IP65.

W zestawie z lampką Mactronic Scream 02 dołączony jest uchwyt rowerowy, baterie oraz zapasowe o-ringi w kolorze czarnym i pomarańczowym.

Lampkę wyróżnia:

  • fluorescencyjny włącznik dzięki któremu z łatwością go znajdziesz. Włącznik informuje także o poziomie baterii
  • ukryty tryb migający. Klikając włącznik zmieniasz kolejno tryby stałe, aby uruchomić tryb migający należy przytrzymać włącznik. Ułatwia to obsługę lampki
  • możliwość łatwego montażu i demontażu lampki dzięki czemu możesz jej używać latarkę ręczną.

Lampka została elegancko opakowana dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent.

Specyfikacja techniczna

Baterie w komplecie:
Fokus:
Materiał: aluminium
Uchwyt do mocowania na rower:
Waga: 137g
Wodoodporność: IP65
Wskaźnik poziomu baterii:
Wymiary: 126-117 x 36/27,5 mm
Zasięg światła: 200 m
5907596110678

Opis

Zasilanie
Baterie