Solidna i odporna na uszkodzenia opona rowerowa. Świetnie sprawdza się zarówno z dętką, jak i Tubeless. Jest kompatybilna z rowerami elektrycznymi. Opona 29x2.20 posiada system ShieldWall, który łączy bardzo wysoka ochronę przed przebiciem z nikim oporami toczenia. Dodatkowo, dzięki sporej elastyczności, świetnie dopasowuje się do podłoża, minimalizując występujące drgania. Doskonale sprawdzi się w trudnym terenie. Stworzona z solidnych materiałów. Idealna dla ambitnych zawodników!
Specyfikacje:
- Materiał: PureGrip
- ETRTO: 55 - 622
- Rozmiar: 29 X 2.20
- Technologia: ShieldWall System
- Gradacja kordu: 3/180 TPI
- Maksymalne ciśnienie: 58 PSI/ 4 bar
- Rant opony: Zwijana, Tubeless Ready
- Waga opony: 740g
System ShieldWall
Drobny oplot krzyżowy gwarantuje dużą odporność na przebicia, świetnie tłumi wstrząsy i doskonale dopasowuje się do podłoża.

Stopka Tubeless Ready
Opona nie wymaga zakładania dętki, przez co jest jeszcze bardziej odporna na uszkodzenia i posiada niską wagę.

Race King II do rowerów elektrycznych
Opona nadaje się do rowerów elektrycznych, które rozwijają prędkość ok. 25km/h. Wysokiej jakości materiał jest solidny i odporny na uszkodzenia.

Mieszanka PureGrip
Solidna opona, dzięki aktywnej krzemionce. Niski opory tocznia, świetna przyczepność i wysoka odporność na przebicia i przecięcia. Doskonałe opony dla wymagających zawodników.
