Kask Catlike Leaf MTB

Catlike
8435354128773

Każdy z nas chce aby kask spełniał trzy podstawowe warunki:  dobra cena, funkcjonalność oraz ergonomiczny design.
Kask Catike LEAF został uznany w konkursie "World of MTB" jako najlepszy właśnie w tych trzech kategoriach. Każdy pasjonat MTB na pewno będzie zadowolony z tego wyboru. To idealny kask na Twoją głowę.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

349,00 zł

-12.531%

399,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Jeździsz na MTB, chcesz mieć komfort z jazdy i zarazem pewność działania w razie niebezpieczeństwa? Myślę,że dobrze trafiłeś! Pozwól, że przedstawię Ci kask, który jest idealnie dopasowany do potrzeb każdego amatora jak i zawodowca w dziedzinie MTB. Produkty marki Catlike szczycą się niebanalnym wyglądem oraz wielką dbałością o szczegóły, co na pewno nie umknie uwadze innym użytkownikom dróg.

Po pierwsze bezpieczeństwo: organiczny projekt kasku jest wyjątkowy i zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Każdy wstrząs obciąża więcej niż jedno włókno, co oznacza, że energia zderzenia jest rozkładana na wiele punktów i absorbowana w najbardziej wydajny sposób. Charakterystyczne owalne otwory działają jak "plaster miodu" i chronią Twoją głowę najlepiej jak się da.

Jeśli chodzi o komfort użytkowania praktycznie nie czujesz, że jedziesz z kaskiem na głowie. Catlike Leaf w rozmiarze M waży zaledwie 260 gram, a za dospasowanie do głowy odpowiedzialne jest zapięcie MPS eVo, które w idealny sposób sprawi, że Twój kask będzie leżał stabilnie na Twojej głowie. Posiada, aż 4 punkty dopasowania, które zapewniają maksymalne dopasowanie do ergonomii każdej głowy. 

Kask w komplecie zawiera daszek D2, który w zależności od upodobań, może być zamocowany na 2 różne sposoby. Dodatkowo daszek w kasku Catlike LEAF spełnia dwie funkcje: chroni przed słońcem i zwiększa cyrkulację powietrza wokół głowy. Kask Catlike LEAF posiada również siatkę przeciw owadom, która zapobiega wtargnięciu insektów poprzez otwory wentylacyjne do wnętrza kasku.

Catlike LEAF to niezbędny produkt każdego rowerzysty MTB. Kup produkt dobrej jakośći na długie lata uzytkowania. 

Chcesz poznać swój rozmiar? Wejdź tutaj!

Tabela rozmiarow:

Rozmiar Obwód głowy Waga
MD 54-57cm 260gr
LG 58-60cm 290gr

Specyfikacja

Waga 0.260 kg
Path: > > > Kask Catlike Leaf MTB

Inne produkty