Maska antysmogowa Respro City

Respro

Maska antysmogowa Respro City jest idealna do miasta, gdyż ochroni Cię przed wdychaniem spalin. Posiada wymienne filtry. Sprawdzi się również podczas zimnych dni. Zestaw zawiera maskę i jeden filtr z wkładka węglową.

Więcej

289,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Logo Respro

Maska antysmogowa Respro City została stworzona dla ludzi mieszkających w mieście. Będzie Cię chronić podczas spacerów po mieście, w drodze do pracy oraz jazdy na motorze, kiedy to wdychasz najwięcej szkodliwych substancji. Wyposażona jest w filtr DACC, wykonany z węgla aktywnego. Stosowanie maski uchroni Cię przed wdychaniem pyłów, spalin, niebezpiecznych związków chemicznych oraz innych zanieczyszczeń.


Anatomiczna konstrukcja sprawia, że maska antysmogowa Respro City jest bardzo wygodna i komfortowa w użytkowaniu. Wyposażona jest we wzmacniane szwy, które zapobiegają rozerwaniu maski. Wykonana jest z materiału wysokiej jakości – neoprenu, który pozwala skórze oddychać, dlatego nie podrażni nawet delikatnej skóry. Maska antysmogowa Respro City jest regulowana za pomocą taśmy. Założenie maski trwa kilka sekund.


Właściwa cyrkulacja powietrza to podstawa, dlatego maska antysmogowa Respro City została wyposażona w dwa zawory wdechowe Techno, które zapewniają dużą ilość świeżego powietrza i błyskawiczne odprowadzenie wilgoci oraz dwutlenku węgla.

Specyfikacja:

  • Czas efektywnego korzystania: 4-6 tygodni. 
  • Filtr: gazów organicznych, PM10, spalin. 
  • Nadaje się do prania. 
  • Wymienny filtr: tak.
  • Zawory: Techno, zawory wydechowe.
  • Warunki użytkowania: środowisko miejskie.
  • Zastosowanie: użytek codzienny.
  • Zestaw zawiera maskę i jeden filtr z wkładka węglową.

Maska na każdą okazje.

Nie musisz się martwić o otarcia! Materiał, który dotyka twarzy to neopren, który nie podrażni Twojej skóry. Dodatkowo maska ma anatomiczny kształt i wygodny system mocowania, dlatego możesz nosić ją codziennie!

Kształt maski antysmogowej Respro City

Ochrona przed spalinami!

Maska wyposażona jest w filtr  DACC (Materiał Dynamiczny Węgla Aktywnego). Umożliwia wyłapanie szkodliwych związków chemicznych ze spalin samochodowych takich jak węglowodory, fotochemiczne zanieczyszczenia, czarny dym, pyłek kwiatowy, tlenek ołowiu i kwaśne gazy.

Filtr maski antysmogowej Respro           

Dobieranie rozmiaru


W tabeli rozmiarów możesz sprawdzić, która maska będzie dla Ciebie odpowiednia – M lub L. Aby znaleźć właściwą wielkość wystarczy: znać swój wzrost i wagę lub zmierzyć 3 punkty na twarzy. Najbardziej wiarygodny rozmiar da zastosowanie obu metod.

METODA I

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro

METODA II

Należy wykonać 3 pomiary:
1) Obwód twarzy na wysokości brwi
2) Długość od nosa (na wysokości oczu) do końca podbródka
3) Obwód szyi

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro


Czasem, ze względu na indywidualne cechy twarzy, odpowiednia maska jest w innym rozmarze niż zalecana według danych z tabeli.

Sprawdź też pozostałe maski antysmogowe Respro!

Porównanie masek respro

Path: > > > Maska antysmogowa Respro City

Inne produkty