Maska antysmogowa Respro Sportsta

Respro

Maska antysmogowa Respro Sportsta została stworzona z myślą o sportowcach. Idealnie sprawdzi się u biegaczy, kolarzy, czy osób które rekreacyjnie jeżdżą na rowerze, rolkach lub dużo spacerują. Zestaw zawiera maskę i jeden standardowy filtr hepa.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

152,99 zł

-72,01 zł

225,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Logo Respro

Jeśli jesteś biegaczem, kolarzem lub miłośnikiem sportu to maska antysmogowa Respro Sportsta została stworzona specjalnie dla Ciebie. Wyjątkowa konstrukcja zapewnia optymalną ilość tlenu nawet przy bardzo dużym wysiłku fizycznym. Dzięki właściwej cyrkulacji w masce nie jest gorąco, wilgoć jest błyskawicznie odprowadzana, skóra oddycha, a my cieszymy się świeżym powietrzem. Dzięki zastosowaniu silikonowych membran maska może być używana również zimą.


W masce antysmogowej Respro Sportsta zastosowano filtr Hepa-Type, który chroni nas m.in. przed bardzo niebezpiecznymi dla zdrowia pyłami PM2.5 (średnica do 2,5 mikrometra) oraz PM10 (średnica do 10 mikrometrów), które mogą powodować m.in. problemy z oddychaniem, alergie lub nasilać astmę.

Maska została wykonana z wytrzymałego materiału (neotex), posiada wzmacniane szwy oraz ergonomiczny kształt. Zapewni to ogromną wygodę użytkowania, nawet jeśli w masce będziesz spędzać dużą część dnia.

Specyfikacja:

  • Czas efektywnego korzystania: 4-6 tygodni. 
  • Filtr: cząstek submikronowych, kurzu i pyłu PM 2.5, PM10. 
  • Nadaje się do prania. 
  • Wymienny filtr: tak.
  • Zawory: Rapid Air Flow, zawory wydechowe.
  • Warunki użytkowania: warunki ekstremalne, środowisko miejskie.
  • Zastosowanie: użytek codzienny, sport.
  • Zestaw zawiera maskę i jeden standardowy filtr hepa.

Innowacyjne zawory.

Maska antysmogowa Respro wyposażona jest w dwa zawory typu Powa. Dlatego sprawdzą się u osób aktywnych, gdyż nie utrudniają oddychania. Dodatkowo posiada dwa otwory wydechowe szybko usuwające nadmiar wilgoci oraz dwutlenek węgla. 

Zawór maski antysmogowej Respro W15 Cinqro

Technologia X-mesh Sportsta specjalnie z myślą o sportowcach!


Maska wyposażona jest w boczne panele wykonane z siatki, co zapewnia optymalny przepływ powietrza. Dzięki temu Twoja skóra będzie mogła oddychać nawet podczas dużego wysiłku.

Panele boczne maski antysmogowej Respro Spoststa

Innowacyjny materiał!

Do wykonaniu maski wykorzystano specjalny gatunek neoprenu – neotex. Zbudowany jest z materiału zawierającego miliony małych pęcherzyków powietrza. Innowacyjny materiał zapewnia doskonałe dopasowanie do twarzy oraz maksymalny komfort użytkowania.

Maska antysmogowa Respro Sportsta

Maska na każdą okazje.

Nie musisz się martwić o otarcia! Materiał, który dotyka twarzy to neopren, który nie podrażni Twojej skóry. Dodatkowo maska ma anatomiczny kształt i wygodny system mocowania, dlatego możesz nosić ją codziennie!

Kształt maski antysmogowej Respro W15 Cinqro

Kurz, pyłki i roztocza nie są już straszne!

Zastosowanie filtra Hepa-Type (High Efficiency Particulate Air Filter) zatrzymuje większość zanieczyszczeń takich jak kurz i pyłki oraz chroni układ oddechowy przed zarodnikami grzybów, bakteriami oraz wirusami. Włókna filtra są elektrostatycznie naładowane, co przyciąga znajdujące się w powietrzu cząsteczki.

Filtr maski antysmogowej Respro W15 Cinqro

Dobieranie rozmiaru


W tabeli rozmiarów możesz sprawdzić, która maska będzie dla Ciebie odpowiednia – S,M,L lub XL. Aby znaleźć właściwą wielkość wystarczy: znać swój wzrost i wagę lub zmierzyć 3 punkty na twarzy. Najbardziej wiarygodny rozmiar da zastosowanie obu metod.

METODA I

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro

METODA II

Należy wykonać 3 pomiary:
1) Obwód twarzy na wysokości brwi
2) Długość od nosa (na wysokości oczu) do końca podbródka
3) Obwód szyi

Tabela rozmiarów masek antysmogowych Respro


Czasem, ze względu na indywidualne cechy twarzy, odpowiednia maska jest w innym rozmarze niż zalecana według danych z tabeli.

Sprawdź też pozostałe maski antysmogowe Respro!

Porównanie masek respro

Path: > > > Maska antysmogowa Respro Sportsta

Inne produkty