Błotnik SKS Shockboard XL 29"- przód

SKS
4002556637743

Niezwykle łatwy w instalacji i wygodny w użytkowaniu błotnik rowerowy bardzo dobrze chroni rowerzystów MTB nawet w bardzo mokrym terenie. Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

Więcej

dostępny

65,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Błotnik przedni SKS Shockboard XL 29" posiada specyficzny kształt, czarna bądź biała barwa i pomarańczowe wstawki, charakterystycznymi dla marki SKS, nadają błotnikowi crossowy wygląd.

Montowany tradycyjnie za pomocą specjalnego kołka rozporowego, który wchodzi w miejscu rury sterowej. W zestawie otrzymujemy różne rozmiary rozporowego mechanizmu, tak aby idealnie pasował on do rowerów ze zróżnicowaną średnicą sterówek. Mocowanie błotnika na zatrzask zajmuje kilka sekund i jest bezproblemowe. Profil błotnika to 80 mm, a jego długość 660 mm.

Shockboard montują się łatwo, a ich mocowania trzymają pewnie. Ponadto szerokość błotników oraz długość jest idealna dla dużego koła, będąc uniwersalnym produktem zarówno dla kół MTB i szosowych. 

Solidnie wykończony, wyprodukowany w Niemczech, jak wszystkie produkty SKS!

Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

Cechy:

    • Materiał: tworzywo sztuczne
    • Mocowanie: adapter „quick-release” z elementem rozporowym do trzonu widelca
    • Waga: 96g
    • Profil: 80mm
    • Długość: 660mm

FIRMA SKS:

Została założona w 1921 roku przez Karla Scheffer-Klute w Niemczech. To jedna z największych na świecie i najbardziej prestiżowych producentów pompek, błotników i narzędzi rowerowych. SKS to także pomysł, projekt i konstrukcja w oparciu o wiedzę praktyczną zdobywaną przez lata.

Specyfikacja

Waga 110g
Path: > > > Błotnik SKS Shockboard XL 29"- przód