Bagażnik rowerowy XLC LR-F01 przod 26/28

XLC
4032191677071

Solidnie wykonany przedni bagażnik XLC LR-F01. Prezycujne spawy, niska waga i nośność do 10 kg. Mocny bagażnik wyprawowy.

Więcej

109,00 zł

Płatności

Więcej informacji

XLC części rowerowe logo

Przedni bagażnik XLC LR-F01 wykonany z aluminium o nośności do 10 kg. Wszystkie spawy solidnie wykonane. Bagażnik świetnie sprawdzi się zarówno w miejskich warunkach jak i na długich wyprawach rowerowych. Jego stabilne trzymanie zapewni montaż do hamulców roweru oraz obejma do widelca. Bagażnik jest uniwersalny i pasuje do rowerów MTB 26'' jak i rowerów trekingowych czy crossowych 28''.

Konstrukcja bagażnika nie koliduje z hamulcami, zarówno tradycyjnymi jak i tarczowymi. Bardzo stabilne mocowanie bagażnika sprawdzi się na wielu wypadach rowerowych.

Bagażnik XLC LR-F01 stanowi idealny duet z sakwami Crosso, Basil oraz innych producentów.

Cechy:

  • bardzo wygodny uchwyt montażowy - pasuje do sakw Crosso, Ortlieb, Basil...
  • nośność do 10 kg
  • waga 695g
  • w zestawie oprócz bagażnika:
    • 2 obejmy do widelca - do widelca o średnicy 40-43 mm
    • 2 uchwyty do hamulca

Uwaga. Inne rozmiary obejm można dokupić w naszym sklepie rowerowym.

Swą budową i wymiarami jest zbliżony do kształtu bagażnika firmy Crosso. Różnica jest w ilości obejm w zestawie oraz możliwości mocowania. Bagażnik XLC LR-F01 zamontujemy do hamulców i widelca. Bagażnik Crosso daje możliwość montażu tylko do widelca.

Montaż bagażnika na rowerze z hamulcami V-Brake

Spójrz na swój widelec i sprawdź czy ma on piwoty lub nagwintowane otwory do mocowania piwotów do hamulców „V”. Jeśli posiadasz w swoim rowerze hamulce V-brake, zamontuj bagażnik w sposób standardowy, według instrukcji poniżej:

mocowanie V-brake

Specyfikacja

Wysokość 30,3 cm
Waga 690 g
Szerokość 25,5 cm
Path: > > > Bagażnik rowerowy XLC LR-F01 przod 26/28

Inne produkty