Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 2 100 cm

AXA
8713249244174

Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 2 powstał specjalnie z myślą o rowerach i lekkich pojazdach silnikowych, takich jak skutery czy rowery elektryczne.

skala bezpieczenstwa 15/15

Więcej

199,00 zł

Płatności

Więcej informacji

AXA logo

Ogniwa tego łańcucha z hartowanej stali mają średnicę 9 mm. Cylinder zamka kłódki przed przewierceniem chroni specjalna płytka. Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 2 posiada certyfikaty bezpieczeństwa ART2, Sold Secure Bronze, SBSC i Finlanssia. Łańcuch pokrywa neoprenowy pokrowiec. Jest on wytrzymały, nie strzępi się i tłumi dźwięki. Przede wszystkim jednak zapobiega uszkodzeniu lakieru podczas zapinania zabezpieczenia na ramie roweru. Solidna kłódka pokryta jest obudową z plastiku. Dzięki temu jest odporna na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Ruchoma osłonka nie pozwala, aby brud lub wilgoć dostały się do zamka. Zwiększa znacząco żywotność zabezpieczenia.


Łańcuchem rowerowym AXA Newton ProMoto+ 2 łatwo przypniecie rower do większych obiektów, takich jak np. latarnie. Jego długość to 100 cm. Jeśli potrzebujecie zapasowego klucza, jego pozyskanie to żaden problem. Internetowy serwis AXA działa na całym świecie.

Specyfikacja:

  • Poziom bezpieczeństwa: 15/15
  • Materiał: hartowana stal
  • Długość: 100 cm
  • Średnica ogniw: 9 mm

ART ocena zapięciasold secure branzeFerevaktaSBCS

 

Specyfikacja

Zapięcie Kluczyk
Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej) 10 poziom
Sold Secure Bronze
Path: > > > Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 2 100 cm

Inne produkty