Kask dziecięcy Lazer BOB

105,00 zł
Brutto

Bezpieczny kask Lazer Bob dla najmłodszych pasażerów w wieku do dwóch lat. Wzory na kasku zaprojektowane z myślą o małych użytkownikach. Dostępny w rozmiarze S (45 - 51 cm).

Kolor
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady i cennik dostaw

 

Bezpieczne zwroty

Bezpieczny kask Lazer Bob dla najmłodszych pasażerów w wieku do dwóch lat. Zaprojektowany głównie z myślą o fotelikach rowerowych. Świetnie spisuje się również podczas nauki jazdy na wszelakich pojazdach. Zewnętrzna skorupa zintegrowana z kaskiem w procesie In-Mold. 6 otworów odpowiednio wentyluje głowę dziecka. System Comfit 3 pozwala dokładnie dopasować kask. Niska waga kasku Lazer Bob nie obciąża delikatnych kręgów szyjnych.

Cechy:

  • System dopasowania kasku: Comfit 3
  • Konstrukcja: Glue-on (1 część)
  • Wentylacja: 6 otworów
  • Waga: 235g (dla rozmiaru 45-51 cm)
  • Certyfikaty: CE - CPSC - AS
  • Rozmiar: S: (45-51cm)

Comfit 3:

System ten jest bardzo prosty w użyciu. Bez trudu można dopasować rozmiar kasku poprzez naciśnięcie dwóch części z tyłu kasku.

Podpora szyjna:

Podpora została zaprojektowana ze szczególnym uwzględnieniem ochrony szyi.

Fluo:

Jazda na rowerze po zmierzchu? Zagapiłeś się na przejażdżce i słońce dawno zaszło? Zapomniałeś światła? Niezależnie od sytuacji ważne jest abyś był zauważony przez innych na drodze. Dlatego Lazer dodał dodatkowy fluo kolor na kask. To farba wysokiej klasy widoczności jest kombinacją zwykłej farby i "magicznej" farby marki Lazer, która sprawia, że kolor nie zniknie za jakiś czas.

FIRMA LAZER

Belgijska firma Lazer, powstała w 1919 roku i jest jednocześnie najstarszą marką sportowych kasków na świecie! Dla firmy Lazer kaski są nie tylko obowiązkowym nakryciem głowy. Przede wszystkim chronią Twoją głowę, ale również świetnie wyglądają, są wygodne do noszenia. Kaski wykonane z najlepszych materiałów. Każdy kask firmy Lazer jest dokładnie testowany, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Jakość Twojego kasku zwiększa twoje bezpieczeństwo.

Specyficzne kody

ean13
5420078833815

Zobacz także