Kask szosa LAZER TONIC Powiększ

Kask szosa LAZER TONIC

Lazer
5420078814531

Kask Lazer Tonic to dobry kask dla początkujących cyklistów. Idealnie dostosowany do codziennej jazdy po mieście, ale nie tylko. Dostępny w paru wersjach kolorystycznych.

Więcej

289,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

logo lazer

Kask Lazer Tonic to wyjątkowo stylowy kask, który nada się dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rowerami lub po prostu potrzebują prostego kasku do codziennej jazdy np. do szkoły, czy pracy. 28 otworów stworzy świetny korytarz powietrzny, który ochłodzi twoją głowę nawet w najgorętszy dzień. Kask Tonic jest lekki, więc nie będzie przeszkadzać podczas jazdy. Wysoki stopień bezpieczeństwa, zapewnia również przedłużony tył kasku, który zabezpiecza potylice. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają światełko LED oraz odblaskowe naklejki.

Cechy:

  • System dopasowania kasku: TS+ Turnfit System
  • Konstrukcja: In-Mold 
  • Wentylacja: 28 otwory
  • Waga: 230g
  • Rozmiar:  Certyfikaty: CE - CPSC - AS

In-Mold

Technologia ta polega na trwałym połączeniu kasku z pianką wewnętrzną. Konstrukcja ta zapewnią dużą odporność na uderzenia i pozwala uniknąć pękania i rozpadu kasku.

Lazer tonic

System TS+ Turnfit Plus

Wygodny system zaciskowy regulowany pokrętłem z tyłu kasku pomaga utwierdzić bezpiecznie kask na głowie rowerzysty.

Odblask zapewnia lepszą widoczność

Dzięki odblaskowym napisom na kaskach, jesteśmy lepiej widoczni po zmroku.

odblask lazer

Certyfikat bezpieczeństwa

Kask został oznaczony certyfikatem CE, który jest deklaracja producenta, że produkt spełnia wszystkie wymogi i dyrektywy określone przez Unie Europejską. Został również oznaczony certyfikatem CPSC, który jest Amerykańskim odpowiednikiem CE.

FIRMA LAZER

Belgijska firma Lazer, powstała w 1919 roku i jest jednocześnie najstarszą marką sportowych kasków na świecie! Dla firmy Lazer kaski są nie tylko obowiązkowym nakryciem głowy. Przede wszystkim chronią Twoją głowę, ale również świetnie wyglądają, są wygodne do noszenia. Kaski wykonane z najlepszych materiałów. Każdy kask firmy Lazer jest dokładnie testowany, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Jakość Twojego kasku zwiększa twoje bezpieczeństwo.

Specyfikacja

RozmiarL ( 58-61 cm)
Waga230g
Path: > Kask szosa LAZER TONIC