Lampka przednia Lezyne SUPER DRIVE XL 575 lm, USB

Lezyne
4712805978502

Lampka renomowanej firmy Lezyne dopracowana w każdym szczególe. Jeżeli szukasz czegoś, co jest solidne, trwałe oraz praktyczne Lezyne LED SUPER DRIVE XL  to idealna lampka dla Ciebie! 575 lumenów w 5 trybach pracy obudowana aluminiową obudową CNC.

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

269,00 zł

Darmowa dostawa!

Płatności

Więcej informacji

Łączy w sobie cztery ważne rzeczy: bardzo dobre wykonanie, dzięki zastosowanym technologiom, wysokie parametry świecenia wraz z niskim zużyciem baterii, funkcjonalność i praktyczność lampki w różnych sytuacjach, niezawodność i trwałość.

Jazda w nocy, jazda w ciężkich warunkach, w ulicznym zgiełku, w deszczu, podczas mrozu, upału, dla Lezyne LED POWER DRIVE to nic niezwykłego, sprawdzi się doskonale! 

CECHY

  • Ładowana przez USB (kompatybilny z gniazdkiem i portem USB)
  • Uchwyt na kierownicę w komplecie (25,4mm / 31,8mm)
  • Max. moc oświetlenia: 575 lumenów
  • 5 trybów świecenia
  • tryby swiecenia
  • Kolor: czarny
  • Waga: 138 g

TECHNOLOGIE:

  ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja lampek. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją, z obrabianego CNC aluminium. Zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

   COMPOSITE MATRIX -  Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym do tworzenia trwałych i mocnych komponentów.
    
  CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Elementy w całości wykonane są z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała

  SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej. Zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.             

  WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampach Lezyne LED.             

  CLIP-ON SYSTEM - to opatentowany, o podwójnym przeznaczeniu, uniwersalny system mocowania.

  CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

  INFINITE LIGHT - W światłach Lezyne LED, zostały użyte wysokiego standardu i jakości akumulatory litowo-jonowe. Pomocnicze baterie są dostępne w sprzedaży, co pozwala zawodnikom szybko i łatwo wymieniać baterie, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

  MOR OPTICS - Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno z bliska, jak i z daleka.

  INTELLIGENT POWER INDICATOR - Wskaźnik mocy i ładowania jest zintegrowany z przyciskiem zasilania na lampce LED. Zielona i czerwona dioda wskazuje poziom baterii podczas użytkowania i ładowania.

  USB RECHARGEABLE - ładowarka na USB. Wszystkie światła Lezyne LED posiadają porty USB. Dołączony kabel do ładowania jest kompatybilny zarówno z gniazdkiem jak i portem USB komputera.

  RACE MODE - Alternatywny tryb zasilania, pomiędzy trybem Blast i Economy za pomocą jednego naciśnięcia przycisku zasilania.

INSTRUKCJA

FIRMA LEZYNE:

Lezyne to amerykańska firma, założona w 2007 roku. Firma Lezyne powstała za sprawą niemieckiego kolarza Micki Kozuschka. Zaledwie po dwóch latach działalności została wyróżniona trzecim miejscem za najlepszą markę przez niemiecki magazyn Mountain Bike. Produkty firmy Lezyne są najwyższej jakości, oryginalne, nowoczesne, stroniące od taniego plastiku. Choć jest to firma nowa na scenie to ich misją jest tworzenie akcesoriów znakomicie zaprojektowanych, inteligentnie skonstruowanych i w pełni funkcjonalnych. Lezyne to połączenie pasji do jazdy na rowerze oraz zamiłowanie do projektowania.   

Specyfikacja

Zasilanie USB
Path: > > > > Lampka przednia Lezyne SUPER DRIVE XL 575 lm, USB