Liofilizowane owoce - truskawki 20 g Lyofood

LYOFOOD
5902768107579

Liofilizowane owoce - truskawki 20 g Lyofood to porcja smacznych owoców w lekkim i poręcznym opakowaniu. 100% naturalnych składników najlepszej jakości. 

Więcej

10,00 zł

Płatności

Więcej informacji

Liofilizowane owoce - truskawki 20 g Lyofood to porcja smacznych owoców w lekkim i poręcznym opakowaniu. 100% naturalnych składników najlepszej jakości. Dzięki procesowi liofilizacji owoce zachowują wszystkie swoje najcenniejsze wartości. Smak, witaminy, minerały i kształt. To rewolucja w żywieniu wyprawowym. Możesz zabrać porcję truskawek w Himalaje!

Składniki i wartości odżywcze

Liofilizowane truskawki 100%

Wartości odżywcze Na 100g Na porcję 20g 
Kalorie 1345 kJ / 322 kcal 269 kJ / 64 kcal
Tłuszcz 3,3 g 0,66 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,16 g 0,03 g
Węglowodany 54,23 g 20,85 g
W tym cukry 53,79 g 10,76 g
Błonnik 22 g 4,40 g
Białko 7,37 g 1,47 g
Sól 0,03 g 0,01 g

Tylko naturalne składniki

Możecie być pewni, że posiłki przygotowane przez Lyofood zawierają tylko naturalne składniki, bez konserwantów, sztucznych dodatków, barwników czy wzmacniaczy smaku. Ponadto większość ziół używanych do przyprawiania dań liofilizowanych pochodzi z własnych plantacji Lyofood.

Oryginalny kształt i forma produktów.

Proces liofilizacji żywności stosowany przez Lyofood pozwala na zachowanie oryginalnej formy i kształtu wszystkich składników. Dzięki temu posiłki nie tylko smakują i wyglądają jak domowy obiad.

Wartość odżywcza

Liofilizowana żywność Lyofood jest wysokokaloryczna. Dodatkowo produkty zachowują swoje naturalne wartości mineralne i witaminy. Dlatego posiłek LYO EXPEDITION daje siły i energię na długi czas.

Niska waga

Żywność Lyofood jest lekka i kompaktowo zapakowana. A wszystko dzięki procesowi liofilizacji, który polega na usunięciu 98% wody. Nosisz tylko to co niezbędne. Ponadto możesz zjeść potrawy bezpośrednio w opakowaniu.

Długi termin przydatności do spożycia

Dzięki procesowi liofilizacji i termicznemu pakowaniu, posiłki LYO EXPEDITIONS zachowują na długo termin przydatności do spożycia.

Wysoka jakość

Wysoka jakość posiłków LYO EXPEDITION to nie tylko znakomite produkty uzyte do ich przygotowania i nowoczesna technologia pakowania. To także wysoki standard sprawdzania jakości. Posiłki Lyofood są dwukrotnie badane w laboratorium. Pierwszy raz po ugotowaniu i drugi raz po liofilizacji.

Łatwe i szybkie w przygotowaniu

Urwij używając nacięcia nad struną.

przygotowanie posiłku-1

Usuń torebkę z pochłaniaczem tlenu!

przygotowanie posiłku-2

Dodaj gorącej, przegotowanej wody.

przygotowanie posiłku-3

Dobrze zamieszaj.

przygotowanie posiłku-4

Zamknij zip i odczekaj 5 minut.

przygotowanie posiłku-5

Path: > > Liofilizowane owoce - truskawki 20 g Lyofood

Inne produkty