Kluczyk podręczny Lezyne V-5 5 kluczy

Lezyne
4712805970957

Lezyne V-5 5 kluczy to wysokiej klasy, kieszonkowy zestaw narzędzi. Został wykonany z mocnych i lekkich materiałów. W celu zmniejszenia masy wykorzystano aluminiowe boczne płytki, a klucze wykonano ze stali chromowo-wanadowej, zapewniając im wysoką trwałość. Skład zestawu: Klucze imbusowe 3/4/5/6 mm oraz śrubokręt krzyżowy.

Więcej

79,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Narzędzia V to kompaktowe zaawansowane narzędzia, wykonane z materiałów lekkich i trwałych. V Tools posiada płytki boczne wykonane z aluminium obrabianego CNC. Chromowo-wanadowe klucze są trwałe i niklowane. Kute klucze Center Pivot bits, umieszczone w jednej osi, zwiększają sztywność narzędzi i poprawiają ergonomię.

- Klucze imbusowe - 3 / 4 / 5 / 6 mm
- Klucz krzyżakowy

Kolor: czarny.
Waga: 50 g.

TECHNOLOGIE:

ALUMINIUM - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania wielu elementów.

CHROME VANADIUM – Chromowo - wanadowa stal (CRV) jest twardsza od standardowej stali, zaprojektowana została specjalnie do wykończenia narzędzi.

CNC-MACHINED - Obróbka CNC
Elementy w całości wykonane są z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

CENTER PIVOT BITS - Precyzyjna obróbka CNC konstrukcji zwiększa sztywność urządzeń i poprawia ich ergonomię, a jednocześnie obniża wagę.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego!

LEZYNE

Firma Lezyne powstała w 2007 roku za sprawą niemieckiego kolarza Micki Kozuschka. Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)Path: > > > Kluczyk podręczny Lezyne V-5 5 kluczy

Inne produkty